Главная Украинские Favbet Лига Валерій Федорчук: "Ми показуємо наш львівський характер – граємо до кінця"
^

Валерій Федорчук: "Ми показуємо наш львівський характер – граємо до кінця"

474
Валерій Федорчук: "Ми показуємо наш львівський характер – граємо до кінця"
На гру із «Зорею» з капітанською пов’язкою «Карпати» вперше вивів Валерій Федорчук. Після матчу він розповів Інформаційному центру клубу, що саме він відчував з цієї причини, а також поділився своїми думками щодо зіграного поєдинку, наголосивши при цьому, що він вважає, що в діях команди, незважаючи на нічийний результат, є прогрес.
– Валерію, ти сьогодні вивів команду на поле в ранзі капітана. На тебе це тиснуло якось в психологічному плані?
– Коли чесно, я навіть про це не думав – капітан і капітан. За себе не хочу говорити, ми сьогодні всією командою налаштовувалися на перемогу. Я вже про це говорив і в передматчевому інтерв’ю, що ми стараємося всією командою, все робимо правильно, але не вистачає кінцівки. Моменти ми створюємо, вони у нас є в кожній грі. Тому я думаю, необхідно забити і тоді піде наша гра. Тренер нам весь час говорить, щоб ми були спокійні і не нервували, щоб грали в свій футбол. Але не можемо ми бути спокійніші, тому що все одно є тиск на нас, тому що ми дуже хочемо перемогти, а звідси і скованість, не вистачає розкутості. Але я вірю, що вже найближчим часом прийде той момент, коли ми переможемо і тоді будемо грати значно більш розкуто. Ви самі бачите по нашій грі, що ми можемо, але десь трішечки нам не вистачає елементарного везіння. Та я думаю, воно до нас обов’язково прийде.
– Під завісу гри «Карпати» достатньо великими силами пішли вперед і почали серйозно тиснути на «Зорю». Чи була в цьому твоя заслуга, як капітана. Тобто, чи були з твоєї сторони заклики на кшталт, мовляв, хлопці пішли вперед, необхідно забити, щоб вирвати перемогу?
– Я не люблю говорити за свої особисті дії. У «Карпат» зараз тільки но формується новий колектив, адже прийшло багато новачків. Всі ми один одного підштовхуємо вперед і я вже говорив, що ми дуже хотіли перемогти, тому всі побігли вперед, додали в активності. Та й вболівальники дуже хочуть, щоб ми нарешті виграли. Але ми десь трохи в авантюру пішли і звичайно могли пропустити контратаку суперника. І якби ми пропустили гол, то тоді б знову всі говорили те саме, що доводилося чути після попередніх домашніх матчів. Але ми все одно пробуємо не боятися в таких моментах і біжимо великими силами вперед. Тим самим ми показуємо наш львівський характер – граємо до кінця і до останніх секунд матчу боремося за перемогу. Думаю, що у нас все ще попереду.
– Те, що команда сьогодні не пропустила, можна вважати першим кроком до майбутніх перемог?
– Так, звичайно. Ми перед грою також налаштовувалися на те, щоб в обороні зіграти на «0», бо це все таки додає впевненості всій команді загалом і захисній лінії зокрема. А ще це також є свідченням того, що ми зіграли без помилок. Тож для перемоги нам залишається лише одне – почати забивати самим.
Оцените
Поделитесь

Оставили комментарии на форуме: loading


Оставить комментарий на форуме