Главная Украинские Favbet Лига Роман Підківка: "Відстояти на нуль – це "весело"
^

Роман Підківка: "Відстояти на нуль – це "весело"

603
Роман Підківка: "Відстояти на нуль – це "весело"
Фото - fckarpaty.lviv.ua

Для 18-річного воротаря «Карпат» Романа Підківки, який між іншим народився в День Перемоги 9-го травня, гра проти «Зорі» стала першою у Прем’єр-лізі, коли він залишив поле «сухим».

– Перший твій матч «на нуль». Як давно чекав такої гри?

– Звичайно, це мене радує. Для воротарів, скажімо так, це «весело» на нуль відстояти, дуже здорово. Хороший настрій. Погано лише, що команда не виграла, адже моменти мали. Ну от, «не лізе» нам і все. Ви самі можете бачити, що нам відверто не фартить. Гладкий мав класний момент, але воротар «Зорі» дуже добре зіграв – тут додати нічого.

Справді, вболівальники вже чекають першої перемоги своєї команди. Однак «Карпати» заробили дебютні в сезоні домашні очки. Наскільки є прийнятним такий результат?

– Вдома завжди треба очки здобувати, з ким би ми не грали. Вболівальники постійно чекають від нас хорошої гри. Сьогодні ніби то зіграли непогано, але нічия – це замало, треба було вигравати.

– В другому таймі був стовідсотковий момент у нападника «Зорі» Даніло. Він розстрілював твої ворота, але не влучив. Пригадуєш?

– Там простріл був з лівого флангу. Хлопці не розібралися що до чого, тож м’яч перелетів через центрального захисника і вийшло так, що Даніло опинився сам навпроти воріт. Треба визнати, в тому епізоді нам дуже пощастило, що він не влучив у ворота.

– Як будете налаштовуватися на наступний матч з «Волинню»? Як-не-як, а це все ж таки галицько-волинське дербі?

– Скажу одне: нас влаштує тільки перемога.

Оцените
Поделитесь

Оставили комментарии на форуме: loading


Оставить комментарий на форуме