Главная Украинские Favbet Лига Денис Мірошниченко: "В обороні на правому фланзі мені цілком комфортно"
^

Денис Мірошниченко: "В обороні на правому фланзі мені цілком комфортно"

582
Денис Мірошниченко: "В обороні на правому фланзі мені цілком комфортно" - изображение 1Правий захисник «Карпат» Павло Пашаєв через високу температуру не зміг зіграти із «Зорею», тож Олександр Севідов прийняв рішення поставити на цю позицію 18-річного Дениса Мірошниченка.


– Денисе, ти сьогодні вперше зіграв за «Карпати» весь матч, вийшовши у стартовому складі. Напевне, цей матч тобі запам’ятається надовго?


– В принципі так, адже під час гри та й зараз також в мене дуже багато емоцій, різних відчуттів. Звичайно, перед грою дуже хвилювався та й на полі трохи переживав. Все ж вперше вийшов у стартовому складі. А гра в нас була не проста. «Зоря» зараз на підйомі, вона дуже добре провела перші чотири матчі – жодного разу не програла, набрала вісім очок і перебуває серед лідерів. Гра дійсно була важкою, суперник на полі довів, що він дуже сильний. Як зіграв? Не мені оцінювати свої дії, це прерогатива тренерів, фахівців, а також журналістів і вболівальників, для яких ми граємо. Можу лише сказати, що я старався, намагався виконати установку, яку отримав від тренера, віддав грі всі сили.

– Коли ти дізнався, що будеш грати в стартовому складі?


– Сьогодні на установці. Щоправда, я і вчора десь розумів, що такий варіант цілком можливий, бо прихворів Пашаєв і було зрозуміло, що він не гратиме. Але остаточно про це дізнався на установці.

– У грі були два моменти, коли ти зіграв не найкращим чином. Перший – з твоєї позиції Хомченовський зробив небезпечний простріл, після якого Даніло ледь не забив. А ще ти віддав передачу назад воротарю, після якої виникла невеличка «пожежа». Обидва епізоди трапилися в другому таймі – тож це наслідок втоми чи все таки хвилювання?


– Так, я справді дозволив Хомченовському виконати той простріл, десь за ним трохи не вгледів. Тут моя помилка, але добре, що все минулося. Що ж до другого епізоду, то я, отримавши м’яч, розвернувся і подумав, що під мене підлаштується хтось з наших центральних захисників. Але цього не сталося, а мене почав пресингувати їхній гравець. Спочатку мав намір вибити м’яч, однак захотів зберегти його у нас, тому й вирішив віддати воротарю, але...

– У «Кривбасі» ти частіше грав зліва в лінії півзахисту, в усякому разі так було у весняних іграх минулого сезону. Тож наскільки комфортно ти почувався сьогодні справа в обороні?


– В моїх перших іграх за основний склад «Кривбаса» Олег Таран ставив мене у півзахисті справа. А от в трьох останніх матчах, в яких я виходив на поле в основі, займав позицію лівого захисника.

– Ти шульга?


– Ні, я правша. Тож на правому фланзі мені цілком комфортно. А позиція правого крайнього захисника є для мене рідною, тому я сьогодні на ній почувався абсолютно нормально. Просто останні ігри грав зліва, а так нічого нового я сьогодні не відчував.

– Чого не вистачило «Карпатам», щоб дотиснути «Зорю» і вирвати перемогу?


– Я думаю, нам найбільше забракло везіння. Ви ж самі бачили – там штанга, там Гладкий з трьох метрів поцілив у воротаря... Що тут скажеш, могли виграти, але не було фарту.

Оцените
Поделитесь

Оставили комментарии на форуме: loading


Оставить комментарий на форуме