Володимир Дикий: "Після закінчення сезону буде дуже серйозна розмова"

Володимир Дикий: "Після закінчення сезону буде дуже серйозна розмова"

150
Володимир Дикий: "Після закінчення сезону буде дуже серйозна розмова"
Фото - Footboom.com

Володимир Дикий (cтарший тренер "Волині"):

- Ну що сказати: як ми тренери не хотіли достукатися до їхніх сердець, до їхніх мізків, так нічого з того не вийшло. Вони слухають, роблять вигляд, що все розуміють, а коли виходять на поле, то грають зовсім по-іншому.

Не знаю, про що вони думають?.. Можливо про те, що вже стали великими футболістами. Найгірше - немає характеру. Це була остання домашня гра в чемпіонаті, ми стількі програвали у попередніх матчах... Суперник був такий, що могли в нього виграти, але знов програли. Безвідповідальність... Своєї вини за поразку я не знімаю, але ти говориш футболісту грати персонально, а нам через цю помилку забивають... Якщо по грі, то "Волинь" показала той футбол, на який на даний час здатна. Переломити себе вони вже не можуть. Після закінчення сезону буде дуже серйозна розмова з усіма футболістами. Залишаться ті, хто хоче грати за "Волинь", хто хоче її прославляти а не соромити. Ще у нашій історії не було такої серії поразок.

Оцените
Поделитесь
Оставили комментарии на форуме: 1
  • Володя, ты не прав! Соперник был такой, у которого выиграть не могли. И не выиграли. Сколько вам этот соперник простил? Отож!

    0+ 0- 0
    +-
    Thistle
  • Оставить комментарий на форуме Обновить

    Рейтинг Букмекеров