Ангел Червенков: "Севастополь" був сьогодні кращим"

Ангел Червенков: "Севастополь" був сьогодні кращим"

91
Ангел Червенков: "Севастополь" був сьогодні кращим"
Фото - Footboom.com

Ангел Червенков (головний тренер "Севастополя"):

- На початку я скажу, що хочу побажати швидкого одужання Віталію Кварцяному, тому що це, беззаперечно, фігура для українського футболу.

Щодо гри, то сьогодні обидві команди грали і хотіли перемогти. Добре, що наша команда зіграла компактно, намагалася використати кожну можливість. Було видно, що в нас було багато моментів, але якщо в першому таймі ми не встигли забити голи, то це нам вдалося у другому. Погано, що ми пропустили і на деякий час повернули інтригу, але в кінці нам вдалося забити гол, який виявився переможним. Я задоволений, що наша команда грала дисципліновано з великою самовіддачею. Ми більше хотіли перемогти і, однозначно, Севастополь був сьогодні кращим.

- Чи вперше у вашій кар’єрі довелося грати без глядачів?

- Ви знаєте, це дуже неприємно. Футбол – це гра для глядачів, а з глядачами це зовсім інша атмосфера. Просто було прийнято таке рішення і ми повинні були змиритися.

- Чи вже відома подальша доля вашого клубу?

- Коли прийде час, наші керівники про все розкажуть. Наразі, чекаємо.

- Вболівальники чекали, що Павлов зіграє в матчі хоча б один тайм…

- (Посміхається) Вболівальники? Я визначаю, хто грає у складі, бачу хто готується серйозно, а хто відноситься так собі. В нас в запасі сьогодні навіть залишився більш досвідчений Кожанов. В нас були проблеми: не грав Ярошенко, захворів Максимов, їх місце зайняли молоді футболісти.

Оцените
Поделитесь
Прогнозы
Перейти ко всем прогнозам

Оставить комментарий на форуме Обновить

Рейтинг Букмекеров