Олександр Насонов: "Не бажаю нікому мати такий стан, як ми зараз…"

Олександр Насонов: "Не бажаю нікому мати такий стан, як ми зараз…"

118
Олександр Насонов: "Не бажаю нікому мати такий стан, як ми зараз…"
Фото - fcvolyn.net

Півзахисник луцької «Волині» Олександр Насонов поділився думками щодо програного матчу проти київського "Арсеналу".

- Саша, як сприйняла команда сьогоднішню поразку?

- Не бажаю нікому мати такий стан, як ми зараз… Така серія поразок поспіль… Після кожного програшу хочеться реабілітуватися. Сьогодні у нас було велике бажання реабілітуватися. Слід було на початку матчу реалізовувати свої моменти. А потім підряд двічі попустили і дуже важко було – гості відійшли назад всією командою. «Арсенал», крім тих моментів, коли забивалися голи, нічого істотного не створив.

- Що сказав Віталій Володимирович у перерві вам, окрім того що планував заміни?

- Заспокоював, казав, що часто команда, яка у першому таймі програє у другому відіграється, вимагав зіграти більш агресивною. Казав, щоб ми пресингували не давали дихати супернику.

- В кінці було відчутно, що команда ніби хоче йти вперед але чи не завадила вам спека і брак фізичних кондицій зіграти краще.

- Можливо, але гаряче було для обох команд, тому про це краще не згадувати. Треба було характер проявити. У нас були моменти наприкінці. Ми притиснули «Арсенал» і вони тільки м’яча вперед відбивали.

- Чи не були ви всі трішки втомленими були після тренувань на цьому тижні?..

- Ми мусили підняти наш функціональний рівень, адже Віталій Володимирович казав, що хоче, аби ми всі були в однаковому стані всі рівні були у цьому компоненті.

- У «Волині» залишилися цього року два суперники – «Говерла» і «Кривбас». Що очікуєш від цих матчів?

- Вони, крім того, завтра між собою гратимуть. У «Кривбасі» я багатьох знаю ще за «Дніпром». Не знаю, як вони зіграють. Сподіваюся, що криворіжці виграють. Зателефоную їм, напевне щоб налаштовувалися належне. Але однаково, усе ми мусимо самі вирішувати і готуватися до двох битв.

Оцените
Поделитесь

Оставить комментарий на форуме Обновить

Рейтинг Букмекеров