Главная Украинские Favbet Лига Найкращий бомбардир в історії "Карпат": "Треба дати Ковєлю ще один шанс"
^

Найкращий бомбардир в історії "Карпат": "Треба дати Ковєлю ще один шанс"

674

Найкращий бомбардир в історії "Карпат": "Треба дати Ковєлю ще один шанс" - изображение 1Найкращий бомбардир в історії «Карпат» Володимир Данилюк поділився своїми думками щодо повернення білоруського нападника Лєаніда Ковєля до складу «зелено-білих».

«Ковєль – талановитий нападник, сильними сторонами якого були швидкість, добре поставлений потужний удар з обох ніг і гольове чуття, тобто здатність опинятися в потрібному місці у потрібний час. Це було видно неозброєним оком вже по його першим матчам у складі «Карпат». Та й упродовж усього періоду його перебування у Львові та виступів у складі нашої команди, Лєанід демонстрував не за роками зрілу гру і приносив реальну користь на полі, потихеньку стаючи одним з лідерів колективу. Навіть був момент, коли «Карпати» було важко собі уявити без цього насправді реактивного форварда, який міг не лише завершувати зусилля партнерів, а й самотужки спочатку створити епізод, а потім його й вирішити.

Логічно, що на гру новачка «Карпат» швидко звернули увагу селекціонери інших клубів та тренери молодіжної і національної збірних Білорусі.Як футболіст, Ковєль ріс буквально від матчу до матчу, а головне, межі його потенціалу не було видно. На жаль, продовжувалося це не довго…

Як частенько буває у житті молодих футболістів, коли вони ледь не в одну мить стають відомими та популярними людьми і до того ж у них в руках з’являються досить серйозні суми грошей, хлопець надто рано впіймав «зірку», наробив купу помилок, наслухавшись порад «доброзичливців», і в підсумку за той час, що поневірявся по різним командам кількох країн колишнього Радянського Союзу, так і не реалізував той потенціал, який мав.

Втім, 27 років – це, звісно, не молодий для футболіста вік, але й про завершення кар’єри думати передчасно. Все залежить від того, що у нього в голові. Коли Ковєль має ще бажання грати у серйозний футбол на найвищому рівні, а головне, готовий щоденно працювати, що називається, до сьомого поту, то я переконаний, він може бути корисним нашій команді, тим паче, що у нас станом на сьогодні відверто бракує конкуренції саме в лінії атаки. Шкода, що він не пройшов з командою перший збір, але трьох тижнів, щоб набрати необхідні кондиції, при відповідній роботі повинно вистачити. Тим паче, що за словами самого футболіста, взимку він не лише святкував, а й підтримував спортивну форму.

Тому я вважаю, що до тієї моделі гри, яку сповідують нинішні «Карпати», Ковєль повинен підійти. Також важливо, що він може зіграти як на фланзі, так і в центрі нападу. Окрім того, його можна використати і на фланзі півзахисту. А сам Лєанід каже, що має навики гри й крайнього оборонця. Але все це можливе, ще раз наголошу, при вкрай серйозному ставленні до роботи на кожному тренуванні з його боку.

Що ж до того, що Ковєль, м’яко кажучи, некрасиво пішов з «Карпат», то з одного боку, кожен з нас має право на помилку і на те, щоб її виправити. Тут головне, що хлопець сам усвідомив, що він був неправий і горить бажанням спокутувати свою провину перед партнерами-карпатівцями, клубом та вболівальниками. Не думаю, що перший вихід Ковєля на поле трибуни «України» зустрінуть шквалом аплодисментів і стоячи. Навпаки, знаючи характер наших фанатів, порадив би йому бути готовим до прямих образ. Але як відомо, від любові до ненависті – один крок. Зворотній шлях, щоправда, значно довший. Однак своєю самовідданою грою і ставленням до вболівальників, до партнерів та клубу він може знову завоювати коли не любов, то принаймні повагу до себе. А по-друге, треба зробити скидку хлопцю на молодість – він просто не витримав іспиту славою. А тут ще й «добрі» дяді почали переконувати його, що він вартий більшого – от він на це й повівся.

Та дуже важливо, що сам Ковєль зараз ні на кого не перекладає провину за свої вчинки. Він прямо каже, що в усьому винен лише він один і ніхто більше. Значить, треба йому дати ще один шанс», – сказав Володимир Олександрович.

. Главные новости футбола в Viber viber background
Читать
. Главные новости футбола в Telegram telegram-background
Читать
Оцените
Поделитесь

Статьи

Все статьи
Оставили комментарии на форуме: loading
Оставить комментарий на форуме
Лента новостей
03 июня
Здравствуйте!
Мы заметили что вы используете блокировщик рекламы. Очень просим отключить его для footboom.com Реклама основной источник дохода для нас. Без нее мы не сможем оплатить работу журналистов.
Добавить в исключения