Ігор Пластун: "У відпустці підтримував фізичну форму"

Ігор Пластун: "У відпустці підтримував фізичну форму"

154
Ігор Пластун: "У відпустці підтримував фізичну форму"
Фото - fckarpaty.lviv.ua

Центральний захисник «Карпат» Ігор Пластун свій відпочинок вирішив провести у двох місцях – зимовому Києві, звідки він родом, та літньому Єгипті.

- Одразу ж після сезону поїхав в Київ, де пробув 3-4 дні. А після цього з дівчиною та братом вирушили до Єгипту. Через два тижні знову повернулися до столиці, де й відсвяткували Новий рік.

Цього разу я не гнався за якимось оригінальними курортами. Усій нашій компанії Єгипет видавався ідеальним варіантом. Сонце, спека і море – цього вистачало.

Зараз ми вже працюємо. Тобто перше тренування у вигляді пробіжок заплановане на суботу, а до цього ми проходили медогляд, складали різні тести. У п’ятницю нам дали вихідний, а в неділю вже летимо в Туреччину.

Звичайно, я підтримував спортивну форму. Кожному гравцю роздали відповідну програму. Там було сказано, що два тижні можна відпочивати. Та попри це я кілька разів ходив в тренажерний зал, а вже в Києві працював відповідно до рекомендацій. Правда, я трохи захворів, у мене була температура і це вибило мене з колії. Але я планую все швидко надолужити.

Оцените
Поделитесь

Оставить комментарий на форуме Обновить

Рейтинг Букмекеров