Главная Украинские Favbet Лига Валерій Федорчук: "Зорю", як суперника, поважаємо, але не боїмося"
^

Валерій Федорчук: "Зорю", як суперника, поважаємо, але не боїмося"

540
Валерій Федорчук: "Зорю", як суперника, поважаємо, але не боїмося"

Напередодні домашньої гри «Карпат» у п’ятому турі Прем’єр-ліги з луганською «Зорею» своїми думками щодо прийдешнього протистояння «левів» і «котів» з Інформаційним центром клубу поділився 9-й номер «зелено-білих» Валерій Федорчук.

– Валерію, який настрій у команди? Все ж з одного боку, в останній грі зіграли внічию на виїзді, що ніби то непогано, а з іншого, турнірне становище наразі однозначно нікого не може влаштувати.

– Настрій бойовий. Вся команда готується до матчу з чітким усвідомленням того, чого від нас всі чекають. Та ми й самі дуже хочемо взяти три очки, бо страшенно зголодніли до перемог. Розуміємо й те, що потрібно повертати довіру вболівальників, яким ми серйозно заборгували. Знаєте, кожен нормальний гравець прагне вигравати в кожному матчі, адже в цьому й полягає суть футболу, як гри. А ми вже зіграли чотири матчі в новому сезоні і ні в одному з них не виграли. Самі розумієте, що цей факт добряче задіває честолюбство кожного з нас.

«Зоря» стала справжнім відкриттям старту сезону. І справа не лише в тому, що команда з Луганська йде четвертою, випереджаючи навіть «Динамо». Вісім очок у чотирьох іграх, в яких немає жодної поразки, говорять самі за себе. А особливо, коли врахувати, що підопічні Юрія Вернидуба вже зіграли з «Дніпром» і «Металістом».

– Так, «Зоря» зараз, як то кажуть, в повному порядку. Адже команда не просто набирає очки, а й демонструє при цьому непогану гру. Діють луганчани дуже збалансовано у всіх лініях, тому й показники у них хороші – багато забивають, мало пропускають.

– Тебе подібний старт «Зорі» не здивував?

– В принципі, ні. У команди хороший, амбітний тренер, який підібрав у склад кваліфікованих, досвідчених футболістів. Також треба врахувати, що «Зоря» нинішнім складом, коли я не помиляюся, грає вже третій сезон. Звідси й зіграність та налагоджена командна гра. Так що нинішні успіхи команди Юрія Вернидуба не є випадковими, бо «Зоря» розвивається і поступово додає у грі. Коли все в їхньому клубі буде гаразд, принаймні так, як є зараз, то прогрес буде тривати й надалі.

– А тобі нинішня «Зоря» не нагадує «Кривбас», за який ти грав, у весняній частині минулого сезону?

– Я б таких порівнянь наразі не робив, бо вони не є коректними. Це дві абсолютно різні історії. До того ж «Кривбас» достатньо вдало, майже без провалів, пройшов усю весняну частину чемпіонату, а «Зоря» поки що зіграла лише чотири тури. Тому подивимося, як у них йтимуть справи далі. Я бажаю їм гарної гри і хороших результатів, але звісно, не в грі з нами. А схожість є хіба в тому, що і «Кривбас» весною, і «Зоря» зараз відбирали очки у вітчизняних грандів.

– Більшість фахівців вважають, що «Карпатам» буде дуже важко обіграти «Зорю».

– А ми й не говоримо, що у неї можна легко виграти. Зрозуміло, що кожному з нас доведеться викластися на полі на всі сто відсотків. А зараз у Прем’єр-лізі без повної самовіддачі ніхто ні в кого і не виграє. На одній майстерності багато не награєш. Ні, клас, звичайно, повинен бути, бо без нього також нічого не доб’єшся. Але характер, ігрова дисципліна і жага до перемоги повинні бути присутні обов’язково. До того ж у нашій команді є ціла група колишніх гравців «Кривбаса», які мають непоганий досвід, як потрібно обігрувати «Зорю». Тому ми, звичайно, нашого найближчого суперника поважаємо і знаємо, що нам буде не просто, але ми його абсолютно не боїмося.

– За рахунок чого «Карпати» намагатимуться взяти три очки?

– Перше, ніж відповісти на ваше питання, я б хотів сказати, що за підбором гравців «Карпати», на мою думку, абсолютно нічим не поступаються «Зорі». Потенціал у нашої команди як мінімум не менший, ніж у луганчан. І саме за рахунок злагоджених колективних дій та повної самовіддачі ми й повинні намагатися добитися переможного результату.

– «Карпати» в кожній грі цього сезону втрачають очки через просто таки неприпустимі, як то кажуть, дитячі помилки в обороні.

– Знаєте, футбол – це гра, а тому в ньому помилки були, є і будуть завжди. Якби ніхто не помилявся, то рахунок завжди був би 0:0 і футбол вже би давно помер, як соціальне явище. Тому ми, звичайно, повинні прагнути до того, щоб помилок було якомога менше, але при цьому повинні розуміти, що повністю їх ніхто не викорінить. Тож необхідно говорити про те, що наше завдання полягає звести кількість грубих помилок до мінімуму. І потім, у футболі не так вже й рідко буває, що навіть за наявності помилок в обороні все одно команда перемагає. Інша справа, що в цьому сезоні в домашніх іграх ми припускалися помилок по одному чи по два рази за гру і програвали, хоча при цьому самі створювали по п’ять, а то й більше гольових моментів, однак так і не забивали. Сподіваюся, що починаючи з суботи ця нехороша для нас тенденція закінчиться.

Оцените
Поделитесь

Оставили комментарии на форуме: loading


Оставить комментарий на форуме