Олександр Рибка: "Починаючи зі зборів, ми дуже багато працюємо в тактичному плані"
^

Олександр Рибка: "Починаючи зі зборів, ми дуже багато працюємо в тактичному плані"

369
Олександр Рибка: "Починаючи зі зборів, ми дуже багато працюємо в тактичному плані"
Фото - Анна Барко, Footboom.com

Сьогодні свій 27-й день народження відзначає воротар київського «Динамо» Олександр Рибка. Свято футболіст провів в робочій обстановці, готуючись на базі до виїзного матчу проти львівських «Карпат». Після тренування Олександр розповів, які сюрпризи його чекали в цей день, і як він збирається провести цей святковий для нього день:

- Тренування є тренування, і День народження - не привід скасовувати підготовку до матчу (посміхається). Вранці мене привітали дружина і батьки. Зараз повернуся в кімнату, думаю, на телефоні є якісь привітання. Ввечері зберемося з близькими, повечеряємо, і на цьому все. Дружина ще за кілька днів до дня народження сказала, що подарунок мені вже підготувала, але що це може бути, мені складно передбачити. І донька Даша в попередні роки була маленькою, а зараз вже розуміє, що в тата День народження.

Безумовно, це хороше свято, з яким пов'язано багато приємних моментів, але ми працюємо в звичайному режимі, і День народження відходить на другий план. Зараз у нас досить напружений графік ігор, і, думаю, відволікатися на святкування не варто. Команда ставить перед собою високі завдання, які потрібно виконувати. Нас чекає виїзд у Львів, потім гра з «Шахтарем». Потрібно концентруватися на найголовнішому і думати про хорошы результати.

- Як вас привітали партнери по команді?

- Кожен підійшов індивідуально, а потім на теорії привітав головний тренер і колектив подарував мені футболку.

- У вас починаються матчі через два дні на третій? Це добре чи погано?

- Думаю, будь-який футболіст вам скаже, що краще грати, ніж тренуватися. Так що, вважаю, це піде нам на користь. Команда добре готова фізично, так що, я думаю ніяких проблем бути не повинно.

- Кажуть, у «Динамо» покращилася організація гри. Над діями в захисті працюєте додатково?

- Починаючи зі зборів, ми дуже багато працюємо в тактичному плані - і в обороні, і в атаці. Думаю, зараз видно, що команда додала в ігровому плані. Гра з «Дніпром» стоїть трохи винятково, оскільки там поле не дозволяло показати хороший футбол, це підкреслювали тренери обох команд. Думаю, у всіх інших іграх все буде в порядку.

- Всіх цікавить майбутній матч з «Шахтарем», що він для вас означає?

- Я для себе не поділяю «Шахтар», «Карпати» чи запорізький «Металург». За кожну перемогу дають три очки, незалежно від суперника. Потрібно на кожну гру виходити з максимальним настроєм на позитивний результат і намагатися виконувати поставлені завдання.

- Коли було б краще зіграти з «Шахтарем» - на початку весняної частини сезону чи зараз?

- Важко відповісти на це питання. Якщо переможемо, напевно, скажу, що краще зараз.

- Ви знаєте концепцію гри «Шахтаря» зсередини, що «Динамо» може протиставити донецькому клубу?

- Тренер в «Шахтарі» працює вже вісім років, всі команди знають донеччан напам'ять, але рідко виходить змагатися з ними на рівних, тому що вони дуже зіграні. Ми повинні вийти на поле єдиною командою, бути, як одне ціле, максимально сконцентрованими і зарядженими на перемогу. Думаю, це допоможе нам досягти результату. У будь-якому випадку вийде цікава, видовищна гра.

- Це буде ключовий поєдинок у боротьбі за чемпіонство?

- Я думаю, один з вирішальних. Всі прекрасно розуміють, що ця гра означає для нашого клубу. Кажуть, якщо ми програємо, то вилетимо з чемпіонської гонки, і це правильно. Але якщо ми обіграємо «Шахтар», а потім програємо «Чорноморцю» або «Іллічівцю», то гріш ціна цій перемозі.

Оцените
Поделитесь

Оставили комментарии на форуме: loading


Оставить комментарий на форуме