Данило Сільва: "Лише після гри дізнався, що вона для мене особлива"
^

Данило Сільва: "Лише після гри дізнався, що вона для мене особлива"

409
Данило Сільва: "Лише після гри дізнався, що вона для мене особлива"
Фото - fcdynamo.kiev.ua

Поєдинок 24-го туру проти «Металіста» став для захисника «Динамо» Данило Сільви сотим у складі столичної команди в Прем'єр-лізі. Ранкове тренування у четвер бразилець провів за індивідуальною програмою, бігаючи по колу навкруги поля. Про своє досягнення та самопочуття Сильва розповів в інтерв’ю клубному сайту:

- Дякую за привітання. Мені приємно, що за чотири роки у Києві, я зіграв у чемпіонаті України 100 матчів, це дуже добре. Я почуваюся щасливим з цього приводу. «Динамо» - великий клуб, і я стараюся задля його добра.

- Чи слідкуєте ви за своєю статистикою? Чи знали до початку гри, що поєдинок буде для вас ювілейним?

- Ні, заздалегідь не знав. Лише після гри дізнався, що вона для мене особлива. Зайшов на офіційний сайт «Динамо», побачив там своє фото, відкрив новину і прочитав, що зіграв свій сотий матч за команду у Прем’єр-лізі. Це просто чудово.

- Можливо, згодом ви зіграєте за «Динамо» свій двохсотий і трьохсотий матч?

- Не знаю, можливо. Мій контракт з «Динамо» розрахований ще на два роки, то ж ще матчів 50-60 хочеться зіграти. Побачимо, якщо продовжу договір і залишуся, то проведу за команду ще не одну сотню поєдинків. Ми обговоримо це з президентом, поки що ще зарано по це думати.

- Щоб зіграти 100 матчів вам знадобилося чотири роки – не такий уже й великий термін…

- Так, 25-30 ігор за сезон – це непоганий показник, адже ще бувають травми і дискваліфікації.

- Ви тренувалися за індивідуальною програмою, отримали пошкодження?

- Ні, все гаразд, мені просто потрібна невелика пауза, я трохи втомився. Необхідно, щоб м’язи відпочили. Думаю, з «Карпатами» зможу зіграти. Нам потрібно обов’язково перемагати, адже потім приймаємо вдома «Шахтар», і було б непогано підійти до цієї гри у гарному настрої.

Оцените
Поделитесь

Оставили комментарии на форуме: loading


Оставить комментарий на форуме