FootBoom ⚽ Турниры Украинские Favbet Лига Олександр Севідов: "Лисенко зрозумів свою провину та вибачився перед колективом"
^

Олександр Севідов: "Лисенко зрозумів свою провину та вибачився перед колективом"

1285
Олександр Севідов: "Лисенко зрозумів свою провину та вибачився перед колективом"
Фото - Сергей Стеглик, FootBoom.com

Наставник ужгородської "Говерли" Олександр Севідов розповів про стан справ у його команді.

— У недільному поєдинку на лаві перебували лише четверо футболістів, чи були якісь варіації на той випадок, якщо щось піде не так?

— Скажу чесно: якби щось сталося з гравцями групи атаки, то не те, щоб підсилити, а й замінити по позиції нікого би не змогли. Недарма на останніх хвилинах довелося вперед висувати Євгена Макаренка, який до цього діяв у центрі поля. Як розумієте, не від хорошого життя.

— Проте є теорія, що подібні кадрові кризи гуртують колектив. Принаймні традиційних навесні індивідуальних помилок, через які було втрачено щонайменше п’ять очок, не спостерігалося…

— Можливо, але справедливо лише для першого тайму. По перерві була необхідність освіжити фланги, але такої можливості не мали. Зреш­тою, втратили швидкість. Є в цього явища й зворотний бік медалі: дуже не вистачало Станіслава Печенкіна, який напередодні зламав ногу.

— У цьому сезоні його вже не побачимо?

— Так, на Станіслава можна буде розраховувати лиш у наступному сезоні.

— А щодо Володимира Лисенка. Чи зможемо побачити нападника після того, як дискваліфікація скінчиться?

— Звісно, побачимо. Хочу поставити крапку в цьому питанні. Так би мовити, офіційно: епізод у минулому матчі — лише сплеск емоцій. Володимир зрозумів свою провину та вибачився перед колективом. Він є повноцінною складовою команди.

— В одному з інтерв’ю перед поєдинком ви побоювалися, що переводом Євгена Макаренка у центральну зону можете зламати гру, яка була, натомість нововведення можуть не спрацювати…

— З усіх варіантів, що могли обрати, застосували саме цей. Ще раз наголошу: не від хорошого життя. Власне, це стосується й використання Кирила Петрова в захисті.

— Водночас, на суб’єктивну думку, саме Євген був найкращим на полі. А це вже говорить про своєчасність таких змін. Чи слід їх чекати й у майбутньому?

— Варто зачекати. Спочатку проаналізуємо гру, подивимося на цифри. Якщо ваше твердження є правильним, то гірше для себе не зробимо. У випадку, якщо Макаренко справді був найкращим, намагатимемося з максимальною користю використати його сильні сторони.

— Також на полі був помітний перекіс на правий фланг атаки вашої команди (це, власне, й призвело до вилучення Юрія Путраша): такими були ваші вказівки?

— Спеціально навантажувати зону Путраша не просив. Проте цілком логічно, що досвідченішому Олегу Міщенку вдавалося більше, ніж молодому хлопчині В’ячеславу Чурку, який уперше вийшов у стартовому складі. Так, він уже кілька разів виходив на заміну, але цього поки недостатньо. Ось і розгубився в першому таймі. Щодо другої половини, то діями задоволений повністю. Навіть у поперечину влучив. До речі, в Чурка доволі серйозне розсічення, тож участь у наступній зустрічі під питанням.

— Чи правдивим буде твердження, що з командами, які залишилися, «Говерлі» грати зручніше?

— Якихось закономірностей не бачу. Тим паче, не хочеться чогось безпідставно обіцяти. Точно скажу, що битимемося в кожному з поєдинків, які залишилися. Як, власне, й робили до цього.

Читайте нас в мессенджерах

Оцените
Поделитесь

Статьи

Все статьи
Оставили комментарии на форуме: loading
Оставить комментарий на форуме
Здравствуйте!
Мы заметили что вы используете блокировщик рекламы. Очень просим отключить его для footboom.com Реклама основной источник дохода для нас. Без нее мы не сможем оплатить работу журналистов.
Добавить в исключения