Олександр Севідов: "Бажання та самовіддачі для перемоги виявилося замало"
^

Олександр Севідов: "Бажання та самовіддачі для перемоги виявилося замало"

457
Олександр Севідов: "Бажання та самовіддачі для перемоги виявилося замало"

Після закінчення матчу проти «Дніпра» наставник «Говерли» Олександр Севідов відповів на запитання журналістів:

- Сьогодні ми поступилися хорошій команді. Щодо малюнку самої гри, то ми свідомо віддали ініціативу «Дніпру», бо грати в відкритий футбол з дніпропетровцями нам не по силам. Випустили на поле трьох центральних захисників з метою перекрити можливі зони атаки швидких гравців команди суперника. Десь це нам допомагало, але в результаті все одно поступилися. Вітаю «Дніпро» з перемогою й бажаю їм рухатися й далі в такому ж дусі.

- Чи були в вас претензії до підопічних у швидкості переходу з оборони в атаку?

- Ми чогось боялися йти в атаку. Звісно, претензії були. Ще перед грою вболівальники запитували за рахунок чого можна перемогти «Дніпро». Відповідав, що це можливо за рахунок самовіддачі, бажання та везіння. Дві перших складових сьогодні були, а от везіння нам не вистачило. До забитого гола ми практично не давали шанси дніпропетровцям, а коли пропустили, то розкрилися й гості могли забити ще. Відомо, що без контргри важко розраховувати на позитивний результат. Намагався це передати своїм гравцям, гнав їх в атаку, але… Одного бажання й самовіддачі замало. Хлопці билися, старалися «Дніпро» ж забив гол і почав тягнути час з передостанньою командою в чемпіонаті. Не можу сказати, що нас бояться, проте це свідчить, що нас поважають.

- Рамос тільки що сказав, що ваша команда не хотіла грати тому й поступилася…

- У мене трохи інше бачення. А як він хотів, щоб грати проти «Дніпра»? Ми зіграли в силу своїх можливостей. Напевно, сьогодні на нічию ми не награли . Хоча, якщо б нам трохи пощастило, то можна було б вирвати одне очко. Визнаю, що з нашої сторони було мало футболу, ми свідомо обрали таку тактику, щоб взяти якісь бали, однак, на жаль, не вийшло.

- Наступну гру проведемо в Харкові проти «Металіста», а потім вдома – проти «Іллічівця», в якому з цих матчів можемо розраховувати на позитивний результат?

- Дайте мені хоч день не думати про «Металіст». На сьогодні це третя команда в чемпіонаті, тож гратимемо так само як і проти «Дніпра» - за рахунок самовіддачі та бажання. Поки ми вилами йдемо проти танків. Важко, але ми б’ємося, гриземо землю, лягаємо кістьми, але все одно цього для футболу замало. Якщо Фортуна буде на нашому боці, то будемо брати очки, а якщо відвернеться від нас, то звісно залишимося без них, - це щодо матчу з «Металістом». А в домашньому матчі з «Іллічівцем», якщо не здобудемо позитивного результату, то можна буде вже говорити, що ми команда першої ліги.

- Сподіваємося, що команда в Харкові вийде вже в оптимальному складі?

- Ви що думаєте, що після гри я комусь із гравців поламав ноги чи що? Не зовсім зрозумів ваше запитання?

- Мірко Райчевіч відбув дискваліфікацію, тепер здається всі вже будуть у строю?

- Не готовий вам зараз відповісти так як не контролюю кількість отриманих гравцями карток.

- На вашу думку, гол у ворота вашої команди був чи все ж таки там перед цим було порушення правил гравцем «Дніпра»?

- Зараз важко сказати, одні кажуть, що там було порушення, інші – чистий гол. Не можу коментувати того, чого не бачив на власні очі.

- Яка ситуацію по фінансуванню команди?

- Як по-іспанськи буде без коментарів?Давайте не будемо говорити про гроші.

- Хуан де Рамос досить критично оцінив роботу суддівської бригади, а що скажете ви?

- Так само не буду обговорювати будь-які запитання що стосуються наших суддів. Що сьогодні нам арбітри заважали здобути потрібний для нас результат? Потрібно шукати причину в собі. Що ми не достойні жити краще ніж ми живемо тепер. Хто нам в цьому заважає – ЄС чи Митний союз ?

- Наскільки ви задоволені грою своєї команди. Оцініть у відсотках?

- На 50%. Сюди відношу самовіддачу та бажання. Повторюся, але скажу в нас команда недосвідчена, половина гравців лише дебютували в цьому сезоні в прем’єр-лізі.

- Напевно наставник «Дніпра» очікував щось більшого від «Говерли», тому так заявив?

- Якби в нас був якийсь очковий запас, то гра була б зовсім іншою - більше би розкривалися, йшли б в атаку. Але нині для нас кожне очко на вагу золота.

- На наступний сезон ви залишитеся працювати в «Говерлі»?

- Робота тренера зобов’язує тебе бути готовим до того, що тебе в певний момент можуть звільнити. Ну хтось очікував, що «Дніпро» не пройде «Базель», але Хуан де Рамос сьогодні приїхав до Ужгорода. Та й «Металіст» поступився в рідних стінах «Ньюкаслу», але Маркевич спокійно працює й далі. А були часи, коли я працював в донецькому «Металурзі» команда шість матчів поспіль здобувала перемоги, але тим не менш, мене звільнили. Є різні ситуації. Чи залишуся я? У мене є свої переконання – гравці мають виходити й грати для власних уболівальників, щоб потім в цьому маленькому місті до них підходили люди на вулиці й висловлювали подяку. Я впевнений, що тут команду зробити можна, адже господар клуба робить для цього досить багато і він єдиний, хто щось робить на Закарпатті для розвитку професійного футболу. Ми стрімко ввірвалися в Прем’єр-лігу, тут зовсім інший футбол, тільки рот відкрили, а нас уже карають. Тут помилок не пробачають, а ми в свою чергу до такого тиску не були готові.

Оцените
Поделитесь

Оставили комментарии на форуме: loading


Оставить комментарий на форуме