Хуанде Рамос: "Такі арбітри не мають права в майбутньому виходити на футбольне поле"
^

Хуанде Рамос: "Такі арбітри не мають права в майбутньому виходити на футбольне поле"

316

Після закінчення матчу проти «Говерли» наставник «Дніпра» Хуанде Рамос відповів на запитання журналістів:

- Сьогодні вийшов матч в якому стан поля був не найкращим. В цьому протистоянні ми хотіли перемагати, а інша команда грати в футбол не хотіла. В результаті ми забили гол, заробили три залікові бали, хоча сам поєдинок вийшов не видовищним.

- Прокоментуйте епізод з забитим м’ячем…

- На мою думку, там нічого такого не відбулося й гол потрібно було зараховувати. Вже неодноразово казав, що при такому арбітражі український футбол розвиватися не буде. Я вважаю, що такі арбітри не мають права в майбутньому виходити на футбольне поле. Сьогоднішній арбітр просто не дозволяв грати в футбол.

- Уточніть, хто сьогодні хотів перемогти, а хто не хотів грати в футбол?

- Сьогодні хотів виграти й показати хорошу гру саме «Дніпро», а «Говерлу», як було видно по грі влаштовував результат – 0:0. Господарі грати не хотіли, арбітр дозволяв протікати грі саме в такому руслі, тому й вийшов такий метушливий футбол.

- На вашу думку, «Говерла» має шанси залишитися в Прем’єр-лізі?

- Ще є достатньо матчів попереду й «Говерла» може спробувати домогтися свого шансу залишитися в прем’єр-лізі. Однак, для того, щоб залишитися серед еліти необхідно перемагати, а для того, щоб перемагати потрібно цього хотіти. Сьогодні такого бажання в команди-господарів я не побачив. Вони були згодні на нічию – 0:0.

- Який стан здоров’я в Коноплянки?

- Він травмований.

Оцените
Поделитесь

Оставили комментарии на форуме: loading


Оставить комментарий на форуме