FootBoom ⚽ Турниры Украинские Favbet Лига Віталій Кварцяний: "Футбольні і місцеві сайти здійняли незрозумілий галас"
^

Віталій Кварцяний: "Футбольні і місцеві сайти здійняли незрозумілий галас"

727
Віталій Кварцяний: "Футбольні і місцеві сайти здійняли незрозумілий галас"
Фото - fcdynamo.kiev.ua

Наставник «Волині» дав інтерв'ю.

- Віталію Володимировичу, команда вийшла із відпустки. Який план підготовки на найближчі дні у «Волині»?

- Ми працюємо в Луцьку. Бігаємо кроси, здаємо тести, проходимо медогляд, займаємося силовою підготовкою й аеробікою, плаваємо у басейні. Передбачено й ігрові вправи. Всі налаштовані дуже серйозно, адже готуємося до збору в Туреччині, який розпочинаємо 19 січня.

- Доводилося багато читати про новачків команди…

- Справді, останнім часом навколо можливого кадрового поповнення команди футбольні і місцеві сайти здійняли незрозумілий галас. Називалося кілька персоналій, які вже буцімто підписали контракт із нами. Це неправда. Звісно, ми, як і всі команди, працюємо у селекційному напрямку. Але передчасно або просто неправдиво подавати інформацію не можна. Про усіх нових гравців, якщо такі будуть, клуб повідомить сам.

- Кого плануєте взяти на перший збір?

- Гравців «основи» плюс кілька хлопців із дублю. Звісно, можливі й варіанти із переглядом нових гравців. Ви знаєте, що закінчилася оренда Шеліхова та Матуку. Не поїдуть в Белек Приндета із Мемешевим, адже їх викликано в лави молодіжної збірної України, яка гратиме на Кубку Співдружності у Санкт-Петербурзі. Вони приєднаються до нас у лютому.

Читайте нас в мессенджерах

Оцените
Поделитесь

Статьи

Все статьи
Оставили комментарии на форуме: loading
Оставить комментарий на форуме
Здравствуйте!
Мы заметили что вы используете блокировщик рекламы. Очень просим отключить его для footboom.com Реклама основной источник дохода для нас. Без нее мы не сможем оплатить работу журналистов.
Добавить в исключения