Віталій Кварцяний: "Футбольні і місцеві сайти здійняли незрозумілий галас"

Віталій Кварцяний: "Футбольні і місцеві сайти здійняли незрозумілий галас"

159
Віталій Кварцяний: "Футбольні і місцеві сайти здійняли незрозумілий галас"
Фото - fcdynamo.kiev.ua

Наставник «Волині» дав інтерв'ю.

- Віталію Володимировичу, команда вийшла із відпустки. Який план підготовки на найближчі дні у «Волині»?

- Ми працюємо в Луцьку. Бігаємо кроси, здаємо тести, проходимо медогляд, займаємося силовою підготовкою й аеробікою, плаваємо у басейні. Передбачено й ігрові вправи. Всі налаштовані дуже серйозно, адже готуємося до збору в Туреччині, який розпочинаємо 19 січня.

- Доводилося багато читати про новачків команди…

- Справді, останнім часом навколо можливого кадрового поповнення команди футбольні і місцеві сайти здійняли незрозумілий галас. Називалося кілька персоналій, які вже буцімто підписали контракт із нами. Це неправда. Звісно, ми, як і всі команди, працюємо у селекційному напрямку. Але передчасно або просто неправдиво подавати інформацію не можна. Про усіх нових гравців, якщо такі будуть, клуб повідомить сам.

- Кого плануєте взяти на перший збір?

- Гравців «основи» плюс кілька хлопців із дублю. Звісно, можливі й варіанти із переглядом нових гравців. Ви знаєте, що закінчилася оренда Шеліхова та Матуку. Не поїдуть в Белек Приндета із Мемешевим, адже їх викликано в лави молодіжної збірної України, яка гратиме на Кубку Співдружності у Санкт-Петербурзі. Вони приєднаються до нас у лютому.

Оцените
Поделитесь

Оставить комментарий на форуме Обновить

Букмекер месяца
Рейтинг Букмекеров