FootBoom ⚽ Турниры Украинские Favbet Лига Дмитро Селюк: "Останні півроку київський "Арсенал" виконував функції клубу-відстійника "Динамо"
^

Дмитро Селюк: "Останні півроку київський "Арсенал" виконував функції клубу-відстійника "Динамо"

852
Дмитро Селюк: "Останні півроку київський "Арсенал" виконував функції клубу-відстійника "Динамо"
Міжнародний футбольний юрист Дмитро Селюк «не дає нам зачахнути», сиріч — підкидає новини, заяви та оцінки

Невеличка передмова… Автору цих рядків здається, що наразі немає жодного сенсу коментувати-аналізувати відставку Яніса Христопулоса з посади наставника «Таврії»: нехай прийде літо, плоди роботи нового керманича кримчан стануть очевидні, тоді й буде змога винести своєрідний «вердикт» короткочасному перебуванню грека в Україні. Бо нині думки полярні: хтось каже, мовляв, у такій ситуації, не маючи можливості купувати футболістів, еллін досяг максимуму, інші вбачають у його роботі суцільний провал (навіть непрофесіоналізм!). Наразі ж зауважу таке: минулого жовтня, перебуваючи у Сімферополі (неодноразово й од різних людей, у т. ч. — представників клубного керівництва), чув, що «Таврії» потрібен український (ще й місцевий) коуч, мовляв, «такі в нас багаторічні традиції». У такому випадку — до чого тут болгарин Нікола Костов?

— Дмитре Дмитровичу, недавно у своєму блозі ви спрогнозували «Таврії» долю «відстійника» клубу Ігоря Суркіса: мовляв, перетворяться сімферопольці на «Динамо-2». Ви не боїтеся говорити таке? Не думаєте, що тепер можуть бути якісь санкції?

— А які можуть бути санкції? Ось подивитеся: вже незабаром (якщо не до кінця поточного трансферного вікна, то наступного) ситуація розвиватиметься саме так, як я кажу! Давайте зачекаємо: час доведе істинність моїх слів. Усе, повторюю, буде так, як я й написав: незабаром кримчани втратять свою індивідуальність.

— Але ж поміркуймо: раніше таким-ось «відстійником» столичного ФК було «Дніпро», проте тоді в Дніпропетровськ із Києва гравці стікалися скопом, а нині такого в бік Сімферополя не спостерігається…

— Повторюю: невдовзі ви й усі все побачать. Справді, допоки цього немає, але буде!.. Тут же як: останні півроку київський «Арсенал» виконував функції клубу-відстійника «Динамо», нині місце «канонірів» має хтось посісти. Ось його і займе «Таврія». Отож можу передбачити, що за якийсь час кримський клуб так само припинить існування… А допоки сімферопольський СК гратиме роль… ну, туалетного паперу для столичних.

— Я можу вас процитувати?

— Звичайно! Од усього, що кажу, не відмовляюся!.. Свого часу я врятував «Таврію»: почав вичищати їхні гнійники, привів хороших футболістів, причому недорогих, а ще — класного наставника. Проте мене й Семена Альтмана несподівано звідти турнули. Знаєте, чому? Бо при мені ми двічі зіграли внічию з динамівцями, а втрачених чотирьох очок їм забракло для чемпіонства. Й що було після? Прийшов Олег Лужний — суто динамівський чоловік. А найближчим часом ця тенденція поглибиться: увесь столичний відстій стікатиметься в Крим! Є вже умовний другий крок: узяли ручного тренера. Хто такий Костов? Звідусіль, де він працював, його виганяли. Останній приклад — «Карпати»: чесно кажучи, я захоплений Петром Димінським, бо він дуже швидко збагнув, хто такий містер Нікола (маю на увазі трансфери: я міг би багато розповісти, наприклад, кілька років тому під час переходу нігерійця Санні Кінгслі з донець­кого «Металурга» десь «зникли» 600000 доларів!), п’ятизіркові готелі й т. д. Зараз буде ще веселіше!.. Я б, якщо чесно, звернувся до ФФУ чи УПЛ, аби вони реформували регламент: треба заборонити масові переселення орендованих виконавців, створити якийсь ліміт, який не можна перевищувати: маю на увазі суто внутрішні трансфери. Щоби не було такого, як раніше: з «Динамо» в «Дніпро», з «Дніпра» в «Кривбас», а зовсім скоро — з «Динамо» в «Таврію».

— Коли розірвали контракт із Христопулосом, ви сказали в інтерв’ю, що люди з Криму знову вас кинули…

— Та нічого подібного! Ще не народилася людина, яка зможе мене кинути!!! «Таврія» все виплачує, жодних проблем не існує — нікуди вони не подінуться!! Інша справа, що вони знову кинули інших людей: раніше Альтмана, того ж Лужного (якому, як ви пам’ятаєте, обіцяли дати допрацювати всі три роки контракту), тепер Христопулоса. Для мене все це — частини одного ланцюга, тому я розумію, чому на фан-сайті «Таврії» люди обурюються: клубу, як такого, не існує, точніше — існує на папері, бо в них ні бази, ні стадіону, ні навіть своїх автобусів немає. Вони бодай самі розуміють, що чинять?

Читайте нас в мессенджерах

Оцените
Поделитесь

Статьи

Все статьи
Оставили комментарии на форуме: loading
Оставить комментарий на форуме
Здравствуйте!
Мы заметили что вы используете блокировщик рекламы. Очень просим отключить его для footboom.com Реклама основной источник дохода для нас. Без нее мы не сможем оплатить работу журналистов.
Добавить в исключения