Михайло Кополовець: "Намагався не думати про футбол, хотів відпочити"

Михайло Кополовець: "Намагався не думати про футбол, хотів відпочити"

669
Михайло Кополовець: "Намагався не думати про футбол, хотів відпочити"

Душа компанії «Карпат» Михайло Кополовець як і завжди перебуває в чудовому гуморі. Свою відпустку він провів в Арабських Еміратах, разом з захисником «Карпат» Іваном Мілошевічем.

«Вирішили з Іваном поїхати в Емірати, ми ж з ним нерозлучні. Але попри це ми дуже різні. Іван спокійний, а мене вічно на якісь пригоди тягне. От він мене спершу стримував. Казав так: «Давай просто спокійно відпочивати. Я хочу бачити лише пляж і море». А я хотів трохи рухатися, хотів піти на якусь дискотеку. А Ваня як ведмідь, який упав в зимову сплячку» – сміється вінгер «Карпат».

«Якось я не витримав і пішов на дискотеку в нашому готелі. Він залишився в номері спати. На танцях розговорився з дівчиною. Питає мене, чи я сам приїхав. Кажу їй, що з другом, але він спить. Вона так здивувалася і каже: «Передай йому, що в Дубаях не можна спати. Тут треба рухатися. А спати можна вдома». Я з нею погодився, прийшов в номер і передав ці слова Мілошевічу. Словом, він проспав 70 % нашої відпустки. Я розумію, що був серйозний чемпіонат, що не все було просто. Але в мене чомусь енергії було стільки, що я не міг спати. Тому, щоб не було сумно, я намагався його постійно кудись витягнути. Він брикався, як спляча красуня, але я його таки витягнув».

Михайло Кополовець: "Намагався не думати про футбол, хотів відпочити" - изображение 1

«Ми були в великому акваріумі і на найвищому в світі хмарочосі. Аж страшно... бо дуже високо. Важко звикнути до таких розмірів. Потім ми роз’їхалися. Я до Львова, він в Сербію. По правді, я намагався не думати про футбол, хотів відпочити, але мені не вдалося. Коли я повертався додому, то в літаку зі мною летіло багато наших уболівальників, які мене впізнали і засипали запитаннями. Питали про перспективи, про новачків, про тренера. Я всім відповідав одне й теж: «Все буде добре».

«Звичайно, я планував ще зустрітися з Неманьєю Тубічем. Намітили зустріч в Будапешті, але мій друг травмувався і змушений був лікуватися в Словенії. Думаю, ми все ж зможемо з ним побачитися в Туреччині на зборах. Оскільки не вдалося поїхати в Угорщину, я махнув в Словаччину. Був в Кошице. Ще думав в Прагу поїхати, але вдома накопичилося багато справ, тому відпустку добув у рідному Закарпатті. Була і ще одна причина. Мені так Дубаї сподобалися, що після них Прага та Будапешт, як Стрий після Львова (сміється). Не хотілося вже нікуди їхати» – підсумував Михайло Кополовець.

Оцените
Поделитесь

Оставить комментарий на форуме Обновить

Букмекер месяца
Рейтинг Букмекеров