Агент ФІФА: "Криза, яка накрила наш футбол корисна, бо призведе до оптимізації зарплатні гравців"
^

Агент ФІФА: "Криза, яка накрила наш футбол корисна, бо призведе до оптимізації зарплатні гравців"

461
Агент ФІФА: "Криза, яка накрила наш футбол корисна, бо призведе до оптимізації зарплатні гравців"
Фото - footballua.tv
Сефер Алібаєв, агент ФІФА - про минулий тур ПЛ.

Про великі рахунки.

Я би не став на цьому якось особливо акцентувати, насамперед тому, що такі випадки інколи, дуже нечасто, але трапляються. Ну, буває так… Тим паче, в обох конкретних випадках були "пом’якшувальні обставини".

Ось у Донецьку: по-перше, кияни пропустили швидкий гол; по-друге, через травми й дискваліфікації арсенальці грали в такому складі, що не дозволяв вносити корективи в гру шляхом підсилення, тобто шляхом замін; по-третє, "Шахтар", у нинішній ситуації, як з’ясувалося, теж має що доводити, тож грав із бажанням.

У Києві: по-перше, не треба було усувати з поля Голайдо — там порушення більше тягнуло на жовту картку; по-друге, динамівці й у попередніх матчах створювали багато моментів, просто не могли їх реалізувати, а тепер вийшло; по-третє, наставник донеччан у "Металурзі" працює не так довго, тож… Саме тому, вважаю, ні Юрій Бакалов, ані Сергій Ташуєв у відставку не подадуть, і їх, із іншого боку, туди й не відправлять… Якось, пам’ятаю, в моїй ігровій кар’єрі був такий момент: грали ми з "Металістом", пропустили м’яч уже на першій хвилині, проте в підсумку виграли — 7:1.

Про проблеми в "Арсеналі" та "Волині".

Так, інформація щодо фінансового колапсу "канонірів" давно не є новиною, тепер же з’явилися дані, що в Луцьку три місяці гравці грошей не бачать. Що ж… Я ще влітку казав, що криза, яка накрила наш футбол навесні, корисна, бо призведе до оптимізації зарплатні футболістів. Тоді, як я й передбачав, окремі гравці команд ПЛ перейшли в першу лігу — й нічого, задоволені! Нехай клуби вчаться заробляти гроші, бо в зворотному випадку такі "арсенали" та "волині" траплятимуться в нас регулярно… Є ж клуби, я про це знаю напевно, де ніби все гаразд, зарплатню сплачують, але, припустімо, преміальні — ні, просто це не афішують.

Про Василя Сачка.

Нині, після третини чемпіонату й доволі успішного виступу полтавської "Ворскли", багато хвалять її наставника. Називаючи ледь не найперспективнішим в Україні. На мій погляд, це передчасно: нині він, радше, не тренер, а колишній футболіст, який на новій стезі діє інтуїтивно, керуючись досвідом гравця, а не наставника. Ось побачимо, що станеться в майбутньому: будуть спади — побачимо, як він із них вийде, тоді й робитимемо висновки про перспективу.

Про "лампочку Ілліча" в Дніпропетровську.

Чесне слово: де-де, а в Дніпропетровську я такого не чекав! Усе-таки клуб найвищого рівня… Недавно, перемикаючи канали, натрапив на гру Узбекистан — Йорданія, там теж зникло було світло, проте його доволі швидко відновили. А в Дніпропетровську чомусь не змогли… Хоча так, гра була єврорівня. На "Дніпро" сьогодні приємно дивитися.

Оцените
Поделитесь

Оставили комментарии на форуме: loading


Оставить комментарий на форуме