Денис Гармаш: "Проводжу по два тренування на день"
^

Денис Гармаш: "Проводжу по два тренування на день"

419
Денис Гармаш: "Проводжу по два тренування на день"
Фото- fcdynamo.kiev.ua

Півзахисник «біло-синіх» Денис Гармаш, якому була зроблена наприкінці червня операція на коліні, зараз разом із партнерами вирушив до Австрії, де проводить курс реабілітації.

- Наскільки для вас було несподіваним проведення реабілітації не на базі Конча-Заспа, а разом з командою в Австрії?

- Спершу казали, що я не поїду на збір, але потім Сергій Ребров спільно з лікарем команди вирішили взяти мене з командою до Австрії. Тут наша медична служба, є всі умови для реабілітації. Порахували, що так буде краще.

- Розкажіть про свій розпорядок дня на даному етапі реабілітації?

- Сьогодні після перерви в два тижні вперше провів пробіжку на футбольному полі, працював з м'ячем, робив спеціальні вправи. А ввечері буде заняття в тренажерній залі, де «закачуватиму» пошкоджену ногу. Виходить, два тренування на день.

- Після закінчення індивідуальної роботи доведеться «наздоганяти» партнерів, які зараз щосили готуються до сезону...

- Від цього нікуди не втечеш, після травми кожен повинен пройти через це. Вже лікарі вирішуватимуть, коли я зможу працювати в загальній групі. Зараз моє завдання добре проводити реабілітацію, виконувати всю запропоновану тренерами та лікарями програму. Хотілося зіграти в матчі за Суперкубок. Гра буде принциповою, я її дуже чекаю. Але тут все залежить від мого стану.

- Що можете сказати про підготовку команди до нового сезону, чим вона відрізняється від минулих років?

- Є деякі зміни - стали більше працювати з м'ячем, виконувати тактичні вправи. Не забуваємо і про бігову роботу. В принципі, відмінності помітні.

- Завдання на сезон залишилися незмінні?

- Ми повинні нарешті виграти чемпіонат та інші турніри, в яких братимемо участь. Я впевнений, що в цьому сезоні ми станемо чемпіонами України. У команді хороша конкуренція, по два гравці на кожну позицію. Це мотивує тебе не зупинятися в розвитку.

- Неясності формату календаря на сезон накладають відбиток на підготовку команди?

- В принципі, ні. Ми готуємося до старту чемпіонату, головне, щоб він вчасно розпочався і був проведений без збоїв. Що зараз коїться в країні - дуже погано. Голови людей зайняті не футболом. Але з нас це відповідальності не знімає, ми повинні добре провести сезон і принести радість нашим уболівальникам.

Оцените
Поделитесь
gorilla

Оставили комментарии на форуме: loading


Оставить комментарий на форуме