Віталій Кварцяний: "Лопес втік за допомогою агентів"
^

Віталій Кварцяний: "Лопес втік за допомогою агентів"

551
Віталій Кварцяний: "Лопес втік за допомогою агентів"
Фото - fcvolyn.net

Розмову із Віталієм Кварцяним клубна прес-служба розпочала із питання, яке передусім цікавить більшість вболівальників команди: чи можна відкинути вже додаток «в.о.» від посади легендарного тренера?

«Так, підписано повноцінний контракт головного тренера із ФК «Волинь». Він розрахований на два роки. Готовий приносити користь рідній команді», - відповів Кварцяний.

- «Волинь» однією з перших серед команд Прем`єр-ліги виходить із відпустки. Як проводитиме команда підготовку до нового сезону?

- У п`ятницю-суботу ми провели медогляд та вирушаємо на перший літній збір до Євпаторії. Планується, що там працюватиме 24 гравці. Дехто приїде безпосередньо до Криму (Шандрук, Сімінін), але більша частина їде з Луцька, в тому числі чимало новачків першої команди, яких запросили із дубля та юніорської команди. Це я про Никитюка, Щедрого, Задерецького, Коблюка, Кримнюка, Петрука, Щедрого. Повертається із оренди в «Сталі» Роман Карасюк, відновився Богдан Карковський та повертається в стрій Леандро. На жаль, поки не можемо розраховувати на Віктора Хомченка, який чекає на операцію на коліні. Ванче Шиков приєднається до команди вже на другому зборі, адже він наразі у розпорядженні збірної Македонії і за його фізичні кондиції можна бути певним.

Взагалі ж ситуація із кадрами у нас нестандартна, адже усе вирішується буквально на очах і змінюється також. Так, в клубі непроста ситуація. Є футболісти-патріоти в клубі, а є гравці, які були тут виключно на заробітках і вони за «Волинь» не переймаються. Футболіст, як би це дивно не звучало в нашому сучасному житті, має бути патріотом свого клубу.

Крім тих виконавців, які не виявили бажання грати у нас, контракти закінчилися в Сильвіу Ізворану та Саші Стевича. Дякую їм за віддані роки «Волині». Закінчилася й оренда Овонікоко – угоду не продовжуємо.

- Чи заплановано спаринги в Євпаторії?

- Так, їх буде три. Наразі можу сказати, що 19 червня хочемо зіграти із «Таврією». Другі збори розпочнуться в Словенії 24 червня і за тиждень до першого туру ми повертаємося до Луцька.

- Чи завершено кадрове формування тренерського складу усіх команд «Волині»?

- До кінця всі команди ще не укомплектовано. Наприклад, у головній крім Кварцяного працюватиме Володимир Дикий, В`ячеслав Богодєлов та Сергій Чабан (тренер воротарів). На посаду старшого тренера дав згоду дуже авторитетний фахівець, але говорити, що він уже в нас, поки передчасно. Дубль очолив Олег Федюков, йому допомагатиме Володимир Мозолюк. Тренером воротарів буде Роман Бальчос. В U-19 плануємо на посади тренерів Віктора Попка, Ярослава Комзюка та Олександра Порицького (воротарі). Так само очікують зміни і дитячу школу, будемо її зміцнювати.

- Минулого тижня «Волинь» дізналася календар своїх матчів у наступному сезоні. Яким ви назвете його для своєї команди?

- Жахливим. Гіршого годі придумати. Навіть можу припустити, що хтось добряче попрацював над ним. Деякі команди з року в рік дістають певні календарні преференції.

- Болгарський «Левські» підписав у п`ятницю контракт із Рамоном Лопесом, який на початку травня залишив розташування «Волині». Як прокоментуєте цю новину?

- Це дуже погана новина. Я памятаю, яким ми брали Рамона, як він починав працювати, як власне ми знайшли його. Лопес обійшовся клубу у невеликі гроші, а був час, коли за нього нам давали мільйони. А ми не продавали бразильця. Він непогано у нас жив, заробляв, ми його лікували – клуб також витратився на його кар`єру. Тепер він втік за допомогою агентів, які привезли тих наших колишніх болгар-втікачів. І коли мені нещодавно пропонували перспективного гравця із молодіжної збірної Болгарії, я відмовився. І рекомендую всім тренерам в Україні припинити контакти із болгарами, адже їхні агенти дуже хитрі й підступні. Я також впевнений, що колишній спортивний директор «Волині» у цій справі зіграв свою роль...

- Чи буде «Волинь» реагувати на підписання Рамона?

- Якщо вони його заявлять, то ми виставимо претензії. У нього ще два роки контракт із нами.

Оцените
Поделитесь
Оставили комментарии на форуме: 4

Втик? А что нужно было сидеть и ждать у моря погоды, зарплаты и т.д.?

про болгар вірно підмічено-=-

непотрібно з ними нічого проводити-

волиняни першими приступлять до тренувань-значить розроблено план на хороший результат-

кварц-картопляний нас ще порадує своїми перлами

При чем тут вообще патриотизм? То, что игроки пытаются покинуть в клуб, в котором полгода не платят зарплату, вполне логично.

Та от тебя все бегут!В Шапито не пытался работать!?

Оставить комментарий на форуме Обновить