Олег Федорчук: "У кожної нашої команди є відчутні проблеми, які заважають брати очки"

Олег Федорчук: "У кожної нашої команди є відчутні проблеми, які заважають брати очки"

118
Олег Федорчук: "У кожної нашої команди є відчутні проблеми, які заважають брати очки"
Фото - sport-express.ua

Футбольний експерт Олег Федорчук - про 23-й тур ПЛ.

— Я би сказав, що у кожної нашої команди є відчутні проблеми, які заважають брати очки. В кожної вони різні, але незмінно серйозні — в усіх.

Приміром, що коїться з «Іллічівцем»? У них справжня біда в нападі, забивати команда не те, що не вміє, але погано це робить. Натомість «Кривбас» сьогодні явно на ходу, в команді дуже хороші футболісти, які пройшли «стажування» в Дніпропетровську… Все, що їм треба, — мотивація, серйозні та справжні турнірні цілі.

Схожа ситуація у «Ворсклі»: вони навесні так само мало забивають, що значною мірою можна пояснити втратою Романа Безуса. Проте в усіх весняних матчах було очевидно, що вони дуже добре підготувалися фізично, ось і «Дніпро» елементарно перебігали… Справді, якби арбітр зарахував чистий гол Селезньова, ми б тепер розмовляли по-інакшому. Бо те, що трапилося… Звісно, гол був, існує системна помилка, так, клубу треба щось робити, наприклад, у Федерацію звертатися. Бо це вже проблема не одного «Дніпра», а всього українського футболу.

У «Металіста» інші проблеми, головні з них три: а) відсутність кваліфікованих українських виконавців, б) надто велика кількість вікових гравців, тобто команда, як на мене, явно потребує омолодження, в) специфіка системи гри, коли в єврокубках вони одним складом діють, а в УПЛ — іншим.

…Я не здивований виграшем «Говерли», бо, по-перше, навіть у тих матчах, коли ужгородці програвали, вони грали так, що проглядався загальнокомандний малюнок, який щонайменше варто назвати цікавим; по-друге, всі ми знаємо про біди «Таврії» — можна випадково виграти, випадково програти, проте поставити якісну гру випадково неможливо.

Ну й про десерт… Я не вважаю гру на НСК «Олімпійський» видатною, в попередні роки ми бачили кращі за якістю продемонстрованого футболу поєдинки між цими командами. Так, «Динамо» прогресує, проте для створення чогось справжнього Олегові Блохіну треба не менше року. У чисто ігровому плані хотів би виокремити, що не може вигравати колектив, у якого найслабкіше місце — центрфорвард, і в якого випадає ледь не половина футболістів — Велозу, Гусєв, Тайво, Аруна…

Оцените
Поделитесь
Оставили комментарии на форуме: 1
 • Ну вот... Он теперь уже не "бывший тренер Таврии" и не "бывший тренер Нивы" - он теперь ФУТБОЛЬНЫЙ ЭКСПЕРТ! Во как! Теперь уже на "Украинском футболе".

  ...Уважаемые товарищи журналисты, пожалуйста, прекратите пиарить этого бездарного и безграмотного околофутбольного человечишку!

  0+ 0- 0
  +-
  naykava
 • Оставить комментарий на форуме Обновить

  Рейтинг Букмекеров