Лєанід Ковєль: "Буду доводити своє право називатися карпатівцем з подвійним бажанням"

Лєанід Ковєль: "Буду доводити своє право називатися карпатівцем з подвійним бажанням"

135
Лєанід Ковєль: "Буду доводити своє право називатися карпатівцем з подвійним бажанням"

Після підписання контракту білоруський форвард Лєанід Ковєль поспілкувався з Інформаційним центром львівського клубу.

Лєаніде, яким чином ти знову опинився в «Карпатах»? Чия це була ініціатива?

– Був один шанс із тисячі, що я знову опинюся у Львові. І от він... Ініціатива? Якщо я тут, то, звичайно ж, вона була обопільною, але, мабуть, у мене все ж було більше бажання. Тут така команда і таке місто... Хто б не хотів в такому антуражі грати? Я дуже вдячний керівництву клубу за те, що отримав другий шанс у «Карпатах», це дорогого вартує.

– Будьмо відверті: фани «Карпат» вважають, що з твого боку була, м’яко кажучи, помилка. Пройшли роки, тож зараз ти можеш сказати, що зробив необдуманий крок, про який шкодуєш?

– Однозначно. Я щиро шкодую про це. Не хочу шукати виправдань, але я був молодий, гарячий, вважав, що перейду на вищій рівень. Напевно, не пощастило і в тому, що не знайшлось людини, що відмовила б мене від цього кроку. Життя таке, що лише з часом починаєш розуміти свої помилки.

– То що ж тоді було? Дійсно, хочеться зрозуміти це, щоб перегорнути ту сторінку і більше до неї не повертатися, дивитися лише вперед...

– Повторюсь: я ні на кого не переношу відповідальність. Це було моє рішення і лише мені за нього відповідати. Повірте, зараз я найбільше за все хочу повернути підтримку львівських вболівальників, перед якими завинив. Я зроблю все залежне від мене, щоб чесно дивитись їм в очі і радувати своєю грою. Я прошу почати наші стосунки з чистого аркушу, і буду вдячний долі, якщо ми повернемо довіру один до одного.

– Своєю грою ти залишив дійсно яскраві спогади...

– Зараз я буду доводити своє право називатися карпатівцем з подвійним бажанням, старатимуся грати і віддаватися на 100%. Фани побачать, що я прийшов сюди не з байдужістю. Буду битися за амбіційний клуб.

– Як складалася твоя кар’єра після розформування «Сатурна»?

– Грав в «Динамо» (Мінськ), у Казахстані, потім в ФК «Мінськ»... Часу багато пройшло, а, здається, що один день минув.

– Що скажеш про свої нинішні кондиції?

– Здоров’я в порядку. До чемпіонату не багато залишилися, на перших зборах я не був, лише бігав кроси, але сподіваюся, тренери мені допоможуть. А я працюватиму на повну силу.

– Швидкість залишилася тією ж блискавичною, що й була?

– Біжу нормально, а там час покаже (усміхається).

– Ти пропустив чимало цікавих речей, які відбулись у Львові останнім часом: це і Євро-2012, і успішний виступ «Карпат» в єврокубках...

– Звичайно, я дивився за цими шаленими матчами, радів за команду. І я відчував ностальгію за тими часами, адже команда була мені не байдужа. Вважаю, що це цілком нормальні емоції.

– Які згадки у тебе залишилося від нашого міста?

– Львів мені завжди подобався: неймовірна архітектура, особлива аура, привітні і щирі люди. От зараз побачив, що й дороги значно кращі стали.

– Розкажи про свої сімейні справи.

– Я з дівчиною живу, але весілля ще не було. Я з нею радився перед приїздом сюди, вона завжди мене підтримує (і дійсно, навіть обираючи свій ігровий номер на футболці, не обійшлося без міні-наради з другою половинкою. – Авт.).

– Останнім часом ти не грав за збірну...

– Мене неодноразово викликали до тренувального табору, але потім була травма. Хоча, з тренером я на зв’язку. Він готовий мене викликати – все ж в моїх руках.

– У «Сатурні» ти грав в обороні. Тепер ти універсал?

– Вийшло так, що німецький тренер вирішив перемістити мене з правого флангу півзахисту на правий фланг оборони, адже травму отримав наш захисник. Я розумів, що це не моє, але краще вже в обороні грати, аніж сидіти на лавці. Вже пізніше, у Білорусі, я грав лише в центрі нападу і знову почав забивати.

– Що б ти сказав нашим вболівальникам?

– Коли вперше у складі «Карпат» я їхав на свій дебютний матч на «Україні», то за автобусом слідували автомобілі фанатів, які нас гучно супроводжували. Зізнаюсь відверто: тоді мурашки по шкірі бігали! Я знаю і пам’ятаю, що у Львові фанати дуже щиро та віддано підтримують команду, серед них просто немає байдужих.

– Якби вони захотіли зустрітися з тобою перед початком сезону, щоб обговорити деякі речі, то...

– Без проблем! При бажанні зустрінемось, подивимось один одному в очі, поговоримо, без камер і зайвої уваги.

Оцените
Поделитесь
Оставили комментарии на форуме: 3
 • Як був по- житті "щипачем",- так і залишився.....

  0+ 0- 0
  +-
  pochti-bashkir
 • Треба ше Шмакова підтягнути.

  А от фрагмент інтерв'ю з білорусом:

  — Не посещала мысль, что не стоило когда-то уходить из “Карпат”? Во Львове вы играли, забивали, болельщики уважали…

  — Я не жалею о том переходе. Ни капельки. Футбол футболом, а деньги зарабатывать нужно. Как футболиста меня, может, забудут вскоре по завершении карьеры. А жить-то надо. И потом рано выводы о “Сатурне” делать. Все еще у меня, возможно, сложится в этой команде. Конечно, хотелось играть после выздоровления. А в состав не ставили. Но по окончании сезона поговорил с главным тренером. Он сказал: мол, работай, надеюсь на тебя.

  — Сменив Львов на Раменское, в деньгах крепко выиграли?

  — Ясное дело. Россия есть Россия.

  — Зато “Карпаты” в Лиге Европы играют…

  — И хорошо. Спокойно к этому отношусь. Может, и “Сатурн” однажды завоюет такое право. Правда, сейчас в клубе финансовые проблемы. Но почему бы не подумать о хорошем? В футболе все возможно.

  http://www.pressball.by/articles/football/legionna...

  0+ 0- 0
  +-
  Марче
 • Не хочу я его в клубе видеть. После того, как превратили Карпаты в фарм-клуб, так еще и этого предателя назад взяли! :( Деградация.

  0+ 0- 0
  +-
  VitoFirst
 • Оставить комментарий на форуме Обновить

  Рейтинг Букмекеров