Максим Старцев: "Такі матчі слід вигравати"

Максим Старцев: "Такі матчі слід вигравати"

124
Максим Старцев: "Такі матчі слід вигравати"
Фото - beybegi.com

Сьогодні «Волинь» провела контрольний поєдинок проти польської «Вісли», матч закінчився внічию 1:1.

- Я дуже розчарований результатом сьогоднішнього спарингу, - розповідає Максим Старцев – Хід гри передбачав аж ніяк не нічию, а наш виграш 3:0 чи 4:0. Попереду не змогли використати стовідсоткові нагоди. Як наслідок, в кінці провалили всього один момент біля власної штрафного майданчика і отримали нічию у підсумку.

- Коли поляки забивали гол, міг виручити команду?

- Я стрибав на простріл, але не дістав м’яча – дуже сильно він летів. А двоє суперників набігали на м’яча і захисники не встигли завадити їм. Секундна розслабленість і отримали гол у власні ворота…

- У тебе не склалося враження, що після замін «Волинь» дещо збавила оберти?

- Можливо, щось і порушилося, але ми все одно в захисті наміру відсиджуватися не мали. Ми зараз ліпше виглядаємо, ніж у попередніх спарингах, просто слід навчитися «свої» голи забивати.

- Як тобі сьогоднішній суперник?

- «Вісла» дуже непоступлива команда, я б сказав «кусюча», грала з великим бажанням. У першому таймі була більш-менш рівна гра, у другому ми взагалі тотально спочатку переважали. Взагалі, дуже цікавим, атакувальним вийшов матч.

- Максиме, це вже навіть не десяті чи двадцяті збори в твоїй кар’єрі… Як налаштовуєшся до навантажень на них?

- Я зазвичай готуюся до зборів ще до них. Знаю, що слід буде витримувати великі навантаження, тому і психологічно і фізично намагаюся бути готовим на всі сто. Втім, оскільки це не перші випробування, я знаю свій організм, знаю, які вправи дозволяють швидше відновлюватися. Відзначу й те, що тренувальні збори – це й психологічні навантаження, адже щодня маємо одноманітний уклад життя, тому важливо тримати себе у хорошому душевному тонусі.

- На правах одного із найдосвідченіших у команді оціни участь в зборах молодих виконавців…

- Дуже вони радують, бо дуже стараються. Навіть якщо щось не виходить, не «киснуть», працюють далі, бо ж мають виправдовувати довіру тренерів. Якщо й далі будуть професійно відноситися до гри, впевнений, що потраплять в першу команду.

Оцените
Поделитесь
Источник:

Оставить комментарий на форуме Обновить

Рейтинг Букмекеров