Кирило Петров: "Награюся на позицію Балафаса"

Кирило Петров: "Награюся на позицію Балафаса"

167
Кирило Петров: "Награюся на позицію Балафаса"
Фото - sport.lb.ua

Новачок ужгородців Кирило Петров — про тренувальні будні та ушкодження.

—Днями завершився другий збір «Говерли». Чи сталися якісь позаштатні ситуації, що заважали працювати?

—Хвала Богу, все пройшло на рівні. Задовольнили й погодні умови. Заплановане тренерським штабом — виконали. Тому по завершенні збору нам подякували та сказали готуватися до наступного.

— Якщо перший, ужгородський, збір був спрямований на покращення загальнофізичної підготовки, то як же проходив турецький?

— Також було непросто, адже великі навантаження не відмінялися. Хоча більшість вправ відбувалися з м’ячем та мали тактичне спрямування. Хоча не можу сказати, що це так вже й просто. Але, на щастя, всі впоралися із запропонованою програмою та навантаженнями. Якщо не враховувати ушкоджень, які дошкуляли, й мені зокрема. Але без цього ніяк.

— За цей період провели п’ять спарингів. Припускаю, що в такому режимі готуватися набагато приємніше…

— Звісно, для футболіста вихід на поле— свято. Тому краще грати, ніж нудно виконувати бігову роботу. Власне, на позитивних емоціях значно простіше відновлюватися. Особливо, враховуючи непогані результати, які досягнуті в протистоянні із сильними суперниками.

— Враховуючи ваш універсалізм, цікаво дізнатися, на якій саме позиції вас награє Олександр Севидов?

— Коли з ним розмовляв, то дізнався, що першу гру навесні пропускатиме Сотріс Балафас через дискваліфікацію. За мотивами цієї розмови зрозумів, що Олександр Володимирович планує закрити позицію в центрі поля саме мною. Так буде принаймні в грі з «Зорею». А як складеться надалі— побачимо.

— На офіційному сайті «Говерли» повідомляється, що вам в останні дні збору надали відпочинок. Це пов’язано з тим ушкодженням?

— Пропустив дві останні контрольні зустрічі через те, що відчув біль у задній поверхні стегна. Це все ж таки збори… Тому краще зараз зробити невелику паузу, щоби не накликати серйозніших неприємностей. Отже, лише тренувався, а в іграх участі не брав.

— На ньому ж прочитав і дивну інформацію про те, що Давид Одонкор вирушив до Німеччини та готуватиметься за індивідуальною програмою. Можливо, проллєте світло на те, що сталося з Давидом?

— Уявлення не маю… Я з цим футболістом близько не знайомий, бо не володію ані англійською, ані німецькою.

Оцените
Поделитесь
Источник:
Прогнозы

Оставить комментарий на форуме Обновить

Букмекер месяца
Рейтинг Букмекеров