FootBoom ⚽ Турниры Украинские Favbet Лига Олександр Севідов: "Багато новачків у нас не буде"
^

Олександр Севідов: "Багато новачків у нас не буде"

1044
Олександр Севідов: "Багато новачків у нас не буде"
Фото - Анатолий Спица, FootBoom.com

Після зустрічі гравців з Олександром Севідовим, головний тренер «левів» розповів про плани підготовки команди у Львові та в Туреччині.

Олександре Володимировичу, чи вдалося вам відпочити після непростої першої частини сезону?

– Для людини, яка пов’язала своє життя зі спортом і віддала йому багато років, відпочинок проходить дуже швидко. Кілька днів – і ти вже думаєш про побудову роботи, про плани. Тому з року в рік нічого не міняється.

– У Львові вже зібралися всі гравці?

– Майже всі. Ще чекаємо на Балажіца і Даушвілі, у них не вийшло прилетіти заздалегідь, зважаючи на проблеми з авіарейсами (буквально за кілька хвилин після розмови до бази під’їхало таксі, з якого вийшов Муртаз Даушвілі – Авт.). А так всі, хто мав вийти з відпустки, на місці.

– На перших турецьких зборах «Карпати» проведуть одразу шість спарингів...

– Справді, багато матчів, але ми це зробили для того, щоб в гравців була ігрова практика, а ще потрібно зігратися в деяких лініях. Ми зберегли склад, з тих гравців, хто в нас був, ніхто «Карпати» не залишив, хоча і є певні варіанти, адже багато гравців на слуху. Однак наразі всі в обоймі. Будемо грати з різними суперниками і набирати форму.

– Команди, які планують провести таку кількість спарингів, зазвичай переглядають чимало новачків. Те саме чекає і на «Карпати»?

– Ні, у нас не буде багато новачків. Як я вже казав, ми зберегли весь склад. Нам треба підсилити швидкість і протягом всього матчу тримати цей ритм. Тому продивлятися новачків «пачками» не будемо.

– Наприкінці минулого року у Підківки, Бохашвілі та Пашаєва були травми. Вони вже готові до роботи?

– Я дуже надіюся, що хлопці зализали свої рани. Сподіваюся, що вони відновилися і готові до плідної роботи.

Уболівальників турбує питання, пов’язане з Михайлом Кополовцем, у якого не склалося в «Говерлі». Проллєте світло на цю ситуацію?

– Я з Мішою не говорив, але знаю, що він досить одіозна фігура для Львова. Як старший товариш я б порадив йому не вирішувати свої проблеми через пресу. Є керівники, є тренери. Краще до них підійти і поговорити. Деякі висловлювання в пресі не зовсім прикрашають зрілого мужчину, яким Міша безперечно є. Але, повторюся, розмови поки не було. Єдине, що можу сказати, у нього дійсний контракт з «Карпатами», так що про його долю ми будемо думати трішки пізніше.

Читайте нас в мессенджерах

Оцените
Поделитесь

Статьи

Все статьи
Оставили комментарии на форуме: loading
Оставить комментарий на форуме
Здравствуйте!
Мы заметили что вы используете блокировщик рекламы. Очень просим отключить его для footboom.com Реклама основной источник дохода для нас. Без нее мы не сможем оплатить работу журналистов.
Добавить в исключения