Дмитро Задерецький: "30 метрів пробігав за 3.8-3.9 секунди"
^

Дмитро Задерецький: "30 метрів пробігав за 3.8-3.9 секунди"

708
Дмитро Задерецький: "30 метрів пробігав за 3.8-3.9 секунди"
Фото - fcvolyn.net

19-річний захисник луцької "Волині" Дмитро Задерецкий став одним з відкриттів четвертого туру УПЛ. Футболіст, для якого матч проти "Дніпра" став першим в основному складі лучан і першим у прем'єр-лізі, зіграним «від дзвінка до дзвінка», зумів повністю виключити з гри захисника збірної України Артема Федецького.

- Мабуть, для мене це перше подібне визнання на такому рівні, - каже Дмитро. - Звичайно, приємно, але це жодною мірою не привід розслаблятися. Потрібно багато працювати, і хочеться, звичайно ж, у кожному турі бути в збірній. Радий, що отримав свій шанс тільки в четвертому турі, коли вдалося увійти в ігровий тонус, набрати ігрову форму і перейнятися атмосферою прем'єр-ліги. І якщо один раз отримав визнання журналістів, то це може підстьобнути кожного гравця.

- Ви вперше вийшли в основі на такому рівні. Сильно хвилювалися?

- Хвилювання пішло зі стартовим свистком. І якщо тренер довірив з'явитися на полі з перших хвилин матчу, то потрібно і далі виправдовувати його очікування. Хотілося б закріпитися в основі і продовжувати грати в прем'єр-лізі.

- Матч з "Дніпром" видався непростим?

- Чесно кажучи, очікували більш складної гри. У першому таймі ми виглядали дуже пристойно. Потім, напевно, в якійсь мірі позначилася втома, вплинуло і видалення. З кожною командою можна грати, важливо не дивитися на імена, а показувати свої найкращі якості. Всі такі ж гравці, як і ми.

- Що можете сказати про Віталія Кварцяного? Яку роль він зіграв у вашій кар'єрі?

- Це специфічний наставник, який вміє працювати з людьми. Він дуже багато вимагає, особливо від молодих футболістів. Але до всього швидко звикаєш, і зараз разом з новим тренером ми плануємо вийти на новий рівень. Радий, що все-таки він дав мені цей шанс вийти в "основі", поступово підпускаючи до складу. Вважаю, що він зіграв величезну роль у моєму становленні, відкрив мені можливість заграти в прем'єр-лізі. Інша справа, що ще рано робити якісь висновки, надалі все залежить виключно від мене. Але те, що він довіряє молодим, це велика підмога для нас і ми йому повинні віддячити хорошою грою.

- Ви могли забити в першому таймі ...

- Напевно, варто визнати, що в тому епізоді я помилився, взявши гру на себе. Свою роль зіграла моя "гаряча голова", хотілося забити, але в тому моменті краще було б віддати передачу партнеру в центр. Чесно, дуже хотілося забити. Але, впевнений, зроблю це найближчим часом.

- З Федецьким не довелося поспілкуватися після гри?

- Чесно кажучи, хотілося б з ним побачитися, потиснути руку. Але довелося затриматися в роздягальні, тому не вийшло. Перед грою налаштовувався на боротьбу з цим захисником, який є гравцем національної збірної України, очікував, що буде непросто, буде жорстка боротьба. У підсумку, так все і вийшло.

- Ви - новачок у прем'єр-лізі. А як потрапили у "Волинь"?

- У футбол мене привів дядько, це була школа чернігівської "Десни". До речі, він теж грав у цій команді на професійному рівні у першій лізі. У 13 років поїхав до Харківського інтернату. Після випуску грав рік на область, звідки і запросили у "Волинь". Минулий сезон відіграв у дублі, а вже з нового року Анатолій Дем'яненко розпочав підпускати мене до заняттям з основним складом. За що я йому дуже вдячний. Справа в тому, що у молодих футболістів існує деяка нестабільність, тому я в кожному матчі намагався доводити свої претензії на першу команду.

- Чим сподобалися наставникам?

- Думаю, що зараз говорити про мої сильні сторони було б нескромно з мого боку. Тим більше, зараз більше мінусів, ніж плюсів. Поки можу похвалитися тільки швидкістю, 30 метрів на тестах я пробігав за 3.8-3.9 секунди. Всі інші якості ще потрібно розвивати.

Оцените
Поделитесь
Источник:

Оставили комментарии на форуме: loading


Оставить комментарий на форуме