Юрій Габовда: "У команди приємна втома"
^

Юрій Габовда: "У команди приємна втома"

402
Юрій Габовда: "У команди приємна втома"
Фото - sctavriya.com
Уболівальники, які пам’ятають ще зовсім молодого Юрія Габовду, можуть пригадати його флангові проходи, виконані з місця інсайда. Однак зараз Ігор Йовічевіч регулярно використовує вихованця «зелено-білих» на фланзі оборони...
– Досвід гри на такій позиції у мене вже був. У «Таврії» я грав може не чистого правого захисника, але бувало, що сідав досить глибоко. Тому особливої новинки в цьому для мене нема. Але потрібно працювати над помилками. Якщо я робитиму висновки з тих помилок, що зараз роблю, то може з часом усе вийде досить непогано.
– Які у тебе враження від двох проведених спарингів?
– Якщо говорити про «Динамо», то з хорватами було дуже приємно і цікаво грати. Все ж це команда з історією, яка зараз готується до Ліги чемпіонів. З нами вони зіграли останній матч на зборах. Загалом це симпатична команда, що залишила по собі хороші враження. Хотілось би побільше таких поєдинків, від яких набираєшся досвіду і кондицій. Проти «Славії» ми також провели непоганий матч. Важливо те, що всі мають ігрову практику, кожен доказує, що гідний виходити у стартовому складі. Рахунок зараз для нас не важливий, бо у нас інше завдання, але ми вже ж старалися перемогти.
– Твої партнери звертали увагу, що словенські збори дуже непрості...
– І я не виняток. Хлопці вже говорили, що давно стільки не бігали. Справді, кожну гру ми проводимо на фоні втоми, у нас дуже серйозні навантаження. Але все це робиться для того, аби в чемпіонаті було легше. Зараз ми можемо говорити про приємну втому.
Оцените
Поделитесь

Оставили комментарии на форуме: loading


Оставить комментарий на форуме