Контрольний матч. "Карпати" - "Славія" (Болгарія) 0:0
^

Контрольний матч. "Карпати" - "Славія" (Болгарія) 0:0

354
Контрольний матч. "Карпати" - "Славія" (Болгарія) 0:0
07.07.2014, 19:00. Гочко Погор’є, Словенія. Сонячно. +30°С
Арбітр – Марко Лацковіч (Словенія).
«КАРПАТИ» 1-й тайм: Мисак – Габовда, Новотрясов, Пластун, Костевич – Кополовець, Мартинюк, Страшкевич, Васін – Бохашвілі, Пучковський.
«КАРПАТИ» 2-й тайм: Мозіль – Мірошніченко, Новотрясов (Гітченко, 60), Пластун (Балажіц, 60), Лобай – Бартуловіч, Страшкевич (Худоб’як, 60), Мартинюк (Чачуа, 60), Голодюк – Васін (Сергійчук, 60), Бохашвілі (Ксьонз, 60).
В.о. головного тренера – Ігор Йовічевіч.
«СЛАВІЯ»: Петков, Велков, Рістевскі, Стоянов, Генчев, Георгієв, Фернандо да Сілва, Манзоро, Фонсека, Платіні, Пашов.
Головний тренер – Мілан Радуканов.
Другий словенський спаринг «зелено-білі» провели на тренувальних полях, де займаються щоранку. Суперник виявився доволі міцним і кусючим, хоча не настільки класним як попередній опонент «Карпат» – загребське «Динамо». 11-а команда Болгарії перевіряла доволі велику кількість новачків із Бразилії та Португалії, відповідно, кожен з них намагався грати на повну силу. Те саме можна і про карпатівців сказати, от тільки грали «леви» на фоні дуже серйозних навантажень. Доклавши до цього нову ігрову схему та не меншу кількість нових футболістів, можна вибачити львівській команді невелику кількість небезпечних моментів та сухий рахунок.
Як і в попередніх матчах, Ігор Йовічевіч дав можливість проявити себе практично усім виконавцям, за винятком Олександра Ільющенкова, Ігоря Поручинського та Муртаза Даушвілі. Останній, нагадаємо, продовжує працювати за індивідуальним графіком. Натомість до основної групи повернувся Володимир Костевич, який одразу ж зайняв звичне для себе місце зліва в обороні. Окрім нього на полі вистачало й інших молодих виконавців – зі старту вийшли Страшкевич, Пучковський, Новотрясов і Бохашвілі.
Помітно було, що першому таймі, зокрема, команда працювала не на результат, а на удосконалення низки тактичних моментів. Наприклад, кілька разів в атаку підключалися центральні захисники, а відтягнутий нападник «сідав» аж на свою половину поля, звідки розпочинав атаки. Таких прикладів можна навести ще чимало, і, можливо, саме через це «Карпати» створили дуже мало гольових моментів. До перерви можна згадати хіба два сильні й точні удари від Михайла Кополовця, а також добивання від Тараса Пучковського. Кілька разів воротам болгарів загрожував Денис Васін, але результату це не принесло.
Трохи згодом, коли у другому таймі на поле вийшли більш досвідчені виконавці – Бартуловіч, Ксьонз, Голодюк і Худоб’як гра команди змінювалася, ставала швидшою. Значно потужніше запрацював центр поля, стало більше якіснішого пресингу та агресії. То Бартуловіч поцілив у «дев’ятку» зі штрафного, то Ксьонз з Голодюком розіграли швидку стінку, то Худоб’як швидко і несподівано віддав точну передачу. Можливо, якби у цих гравців було трохи більше часу, то свій гол вони таки забили б, але часу забракло, суддя зафіксував нульову нічию.
У вівторок команда зможе нарешті перепочити від виснажливих тренувань – Ігор Йовічевіч дав гравцям вихідний. Але з середи знову починається серйозна робота, а також очікування до чергового спарингу, проти «Марібора», який обіцяє бути дуже цікавим.

Оцените
Поделитесь

Оставили комментарии на форуме: loading


Оставить комментарий на форуме