Ігор Йовічевіч: "Триває етап перебудови"
^

Ігор Йовічевіч: "Триває етап перебудови"

300
Ігор Йовічевіч: "Триває етап перебудови"
Фото - footballnews.com.ua
Після матчу проти болгарської «Славії», головний тренер «Карпат» Ігор Йовічевіч традиційно проаналізував дії своїх підопічних.
«Ми провели матч, який дав нас інформацію для роздумів. Ми побачили наскільки швидко гравці сприймають ідеї, що їх ми втілюємо на тренуваннях. Звичайно, через серйозні навантаження були певні обмеження у техніко-тактичних діях, не було достатньої швидкості, коли ми володіли м’ячем. Зокрема, саме тому ми бачили більше передач поперек і назад, аніж в глибину і вперед. Це нервує гравців, але коли є втома, вже підсвідомо працюєш на безпеку, не ризикуєш, оскільки так витрачається більше енергії. З іншого боку ми побачили, як в другому таймі було досить багато епізодів, коли ми одразу ж забирали м’яча після втрат. Це мене тішить, але і над цим компонентом доведеться ще багато попрацювати. Ми працюємо над контролем м’яча, а це важче ніж просто грати вперед».
«Наші захисники, зокрема й центральні, підключалися до атаки. Можливо, ще трохи зарано очікувати на ідеальну координацію, коли один захисник йде вперед, а другий вузько грає в центрі й підстраховує партнерів. Це все наші тактичні націленості, які стануть важливим фактором успіху в новому сезоні. Нам потрібно вмикати логіку. Гравці можуть це зробити, але зараз треба зіграти простіше, бо втома не дозволяє грати складно. Після 16 днів роботи у карпатівців є серйозна втома в ногах. З часом ми будемо покращувати фізичний стан, давати менші навантаження, зменшувати тривалість тренувань».
«Звичайно, мене бентежить те, що вже у другому матчі поспіль ми не забиваємо. Пригадую, що коли працював з дублерами та юніорами, була така ж проблема. Але можу запевнити, що автоматизм прийде, не все зразу. Тут, в Словенії, триває етап перебудови команди. Ми працюємо і не опускаємо рук».
Оцените
Поделитесь

Оставили комментарии на форуме: loading


Оставить комментарий на форуме