Роман Толочко: "У нас залишилося три гри, в яких нам треба набрати максимум очок"

Роман Толочко: "У нас залишилося три гри, в яких нам треба набрати максимум очок"

151
Роман Толочко: "У нас залишилося три гри, в яких нам треба набрати максимум очок" - изображение 1Уже не вперше колишньому капітану «Карпат» Романові Толочку доводиться допомагати Юрію Дячуку-Ставицькому виводити команду з кризової ситуації. Про своє бачення ситуації Роман Любомирович розповів Інформаційному центру львівського клубу.


– Як зреагував? Та спокійно... Юрія Михайловича знаю безліч років. Грав під його керівництвом, працювали разом.

– Як би ви охарактеризували те, що бачили зі сторони? Що відбувалося з командою?

– Були і яскраві ігри, були і провальні. «Карпати» давно не вигравали, до того ж мали матчі проти грандів – «Шахтаря» та «Динамо». Можна згадати і кубковий поєдинок. Після всього цього психологічний стан команди був трішки надломлений. Відчувалася невпевненість у власних діях. Це те, що зі сторони видавалося. А детальніше можуть говорити лише ті, хто перебував всередині колективу.

– Як пройшли перші тренування?

– Загалом нормально. Ми будемо намагатися підняти психологічний стан команди, її дух. Будемо розмовляти з хлопцями. Нема сенсу вчити їх грати в футбол, вони це вміють, що вже не раз доводили. Ми маємо переконати їх, щоб вони повірили в себе. А з бажанням та самовіддачею проблем не буде.

– Як правило, після приходу нового тренерського штабу, починаються різного роду ротації: одного в дубль, іншого в основу...

– Ні-ні... Нема сенсу зараз цього робити. Ми маємо згуртуватися, бути одним цілим. Інакше не зможемо перемагати. Гратимуть ті, хто зможе дати результат.

– У команді не відчувається безнадія?

– Ні. Усі гравці розуміють відповідальність. У нас залишилося три гри, в яких нам треба набрати максимум очок. Усі наші гравці дорослі відповідальні люди. Вони добре розуміють конкретні завдання, які перед нами поставлені.

– Наостанок скажіть, як почувається Мартін Богатінов?

– Наразі він працює індивідуально. Чи буде готовим до гри? Наші лікарі роблять для цього усе можливе.

Оцените
Поделитесь

Оставить комментарий на форуме Обновить

Рейтинг Букмекеров