Главная Украинские Favbet Лига Младен Бартуловіч: "Вже є і мотивація і настрій"
^

Младен Бартуловіч: "Вже є і мотивація і настрій"

492
Младен Бартуловіч: "Вже є і мотивація і настрій"
Фото - Анатолий Спица, FootBoom.com

Як і в попередньому товариському матчі «Карпат» проти стрийської «Скали», Младен Бартуловіч у першому таймі реалізував пенальті. Однак дограти до кінця першу половину матчу йому не вдалося – в ігровому епізоді суперник розбив хорвату голову. На щастя, нічого страшного з лідером «Карпат» не трапилося.

– Є таке повір’я у футболі: «хто заробив пенальті, той його не виконує»...

– Справді, є таке, але у мене вже був схожий випадок на офіційному рівні. Грав за «Кривбас» якраз проти «Карпат». Мене збили і я сам реалізував пенальті. Кажуть, що не варто самому бити, але я особисто нічого поганого у цьому не бачу.

– Після цього пенальті ти зрівнявся з Олександром Гладким та Євгеном Селезньовим у переліку кращих бомбардирів міжсезоння. У вас по шість голів...

– Не знав... Що ж, це непогано. Тепер треба перенести ці показники на офіційний рівень.

– Матч проти «Тернополя» нагадував розгром «Скали». Чи ти відчував різницю між суперниками?

– Не скажу, що ці команди чимось між собою відрізняються. Їхній рівень приблизно однаковий. І одні і другі намагалися битися за м’яча, старалися.

В одному з моментів тобі довелося залишити поле. З головою вже все в порядку?

– Це був ігровий епізод. Суперник не мав наміру розбити мені голову. А от те, що трапилося на початку гри мені не сподобалося. Маю на увазі момент, коли мені в’їхали в ноги ззаду. Це не красиво. Хоча, наша команда десь чекала від суперників такої гри.

Товариські матчі, схоже, закінчилися. Відновлюється чемпіонат.

– Всі задоволені, що нарешті починаються офіційні ігри. Коли не відомо, що і коли, то дуже важко налаштовуватися на матчі. А зараз вже і мотивація є і добрий настрій.

. Главные новости футбола в Viber viber background
Читать
. Главные новости футбола в Telegram telegram-background
Читать
Оцените
Поделитесь

Статьи

Все статьи
Оставили комментарии на форуме: loading
Оставить комментарий на форуме
Здравствуйте!
Мы заметили что вы используете блокировщик рекламы. Очень просим отключить его для footboom.com Реклама основной источник дохода для нас. Без нее мы не сможем оплатить работу журналистов.
Добавить в исключения