Главная Украинские Favbet Лига Дмитро Трухін: "При Грозному ми більше уваги приділяємо контролю над м'ячем"
^

Дмитро Трухін: "При Грозному ми більше уваги приділяємо контролю над м'ячем"

546
Дмитро Трухін: "При Грозному ми більше уваги приділяємо контролю над м'ячем"
Фото - Виктория Сидорова, FootBoom.com

Гравець ужгородської «Говерли» Дмитро Трухін розповів у чому секрет своєї швидкості, а також згадав самий вдалий для себе сезон.

- Не мені судити, з боку, звичайно, видніше. Але на яких би позиціях я не грав - в центрі нападу, коли тільки починав кар'єру, на лівому фланзі захисту і півзахисту - завжди прагнув максимально нагнітати обстановку біля воріт суперника.

Найбільш вдалий для мене сезон, напевно, той, який завершився два роки тому - тоді «Говерла» стала переможцем першолігового турніру. Я в тому сезоні забив вісім голів, зробив тринадцять гольових передач, після чого ПФЛ визнала мене найкращим гравцем першості. Також, вважаю, успішним для мене був і минулий футбольний рік, хоча ужгородська команда за його підсумками посіла останнє місце в еліті. Але я тоді став одним з кращих асистентів чемпіонату.

При Грозному ми більше уваги приділяємо контролю над м'ячем і позиційному наступу. Раніше акцент робився переважно на атаки флангами, - підсумував Дмитро.

. Главные новости футбола в Viber viber background
Читать
. Главные новости футбола в Telegram telegram-background
Читать
Оцените
Поделитесь

Статьи

Все статьи
Оставили комментарии на форуме: loading
Оставить комментарий на форуме
Здравствуйте!
Мы заметили что вы используете блокировщик рекламы. Очень просим отключить его для footboom.com Реклама основной источник дохода для нас. Без нее мы не сможем оплатить работу журналистов.
Добавить в исключения