Главная Украинские Favbet Лига Денис Кожанов: "Російська прем’єр-ліга? Це несерйозно"
^

Денис Кожанов: "Російська прем’єр-ліга? Це несерйозно"

528
Денис Кожанов: "Російська прем’єр-ліга? Це несерйозно"
Фото - fcsevastopol.com

На момент розмови з півзахисником «Севастополя» вже було відомо, що прем’єр-ліга офіційно перенесла на невизначений термін і 20 тур чемпіонату.

Прем’єр-ліга на невизначений термін перенесла й другий весняний тур чемпіонату. Де зараз перебуває команда й як проходить тренувальний процес?

— Ми продовжуємо тренуватися у Севастополі. Наше завдання — підійти до першого весняного туру максимально підготовленими. Попри будь-яке число він буде призначений, ми маємо бути на сто відсотків готовими. Наше завдання — продовжувати тренуватися й у хорошій формі підійти до першого весняного матчу.

Про якісь подальші плани на тлі такої напруженої ситуації керівництво вже вам говорило? Можливо, на часі черговий виліт до Туреччини?

— Чесно кажучи, поки про це нічого не чути. Та, скоріше за все, будемо продовжувати тренуватися тут, у Криму.

У місті зараз спокійно. Отож до тренувального процесу ніяких коректив не вносили?

— Так, нічого екстраординарного не відбувається. На сьогодні запланували спаринг (розмова відбулася у середу). У принципі, все спокійно.

— Повертаючись до перенесеного туру. На вашу думку, такий крок УПЛ і ФФУ виправданий, чи все ж варто було спробувати «об’єднати країну футболом»?

— Звичайно, я вважаю, що це правильне рішення. Зараз усі переживають за те, що відбувається в країні. Думаю, в такій ситуації перенести тур було найбільш правильним рішенням. Безпека понад усе!

А як щодо легіонерів у вашому колективі? Чи не рвуться додому через те, що в Україні досі немає футболу? Приміром, як це трапилося вже у «Чорноморці».

— Та в нас, наче, спокійно. Правда, не лише ж у легіонерів немає ігрової практики. Усі ми зараз позбавлені цього, але, з іншого боку, що тут поробиш? Усі ж розуміють, що склалася непроста ситуація, й потрібно трохи потерпіти.

Ви повністю пройшли тренувальні збори з Ангелом Червенковим. Чим підхід болгарина відрізняється від манери інших тренерів, з якими доводилося працювати?

— У кожного тренера є своя особ­ливість. Але я би не сказав, що надто сильно його підхід відрізняється від методики інших.

Чим запам’яталися ці збори? На що робили основний акцент?

— Ми багато працювали над фізичною підготовкою, щоби відновити кондиції після відпустки. Багато уваги приділяли й новим тактичним схемам. Загалом, звичайнісінький робочий процес. На зборах виконали значну роботу, тож тепер нам головне — не втратити ті кондиції, яких набули.

Ще торік у грудні керівництво «Севастополя» заявляло, що поступово буде відмовлятися від орендованих футболістів. І відповідно команду залишили Віценець, Чижов, Малиновський, а ви залишилися. У вас була розмова з керівництвом із цього приводу?

— Конкретної розмови не було. Мені просто сказали, щоби я далі готувався й їхав із командою на збори. У мене ще чинний контракт із «Севастополем», і я буду його виконувати до кінця.

Один із депутатів російської держдуми запропонував Російському футбольному союзу розглянути можливість залучити «Севастополь» і «Таврію» до тамтешньої прем’єр-ліги. Як колектив сприйняв таку вістку?

— Та ніхто у це не вірить! Ми говорили із хлопцями: всі сприйняли таку заяву із здивуванням.

Тобто — на межі фантастики?

— Чесно кажучи, так! Це несерйозно. Думаю, що всі хлопці хочуть залишитися в Україні й проводжувати грати тут, в українській прем’єр-лізі.

. Главные новости футбола в Viber viber background
Читать
. Главные новости футбола в Telegram telegram-background
Читать
Оцените
Поделитесь

Статьи

Все статьи
Оставили комментарии на форуме: loading
Оставить комментарий на форуме
Здравствуйте!
Мы заметили что вы используете блокировщик рекламы. Очень просим отключить его для footboom.com Реклама основной источник дохода для нас. Без нее мы не сможем оплатить работу журналистов.
Добавить в исключения