Микола Павлов: "У нас єдиний конкурент — ми самі"

Микола Павлов: "У нас єдиний конкурент — ми самі"

154
Микола Павлов: "У нас єдиний конкурент — ми самі"
Фото - fcvorskla.com.ua

Інтерв’ю головного тренера "Іллічівця" Миколи Павлова.

- Ваша дебютна зустріч у 2013-му з "Металургом" із Запоріжжя була вкрай невидовищною.

- Гаразд. Тоді я вам задам зустрічне запитання: чи були в 19 турі видовищні матчі?

- Мені, як профану, сподобалася гра "Металіст" - "Металург" Д. Точніше один її відрізок: від другої половини першого тайму до першої половини тайму № 2.

- Погоджуся з вами. Тепер поміркуємо: чому цей поєдинок виявився єдиним, цікавим із естетичної точки зору? Бо зустрілися команди з класним добором виконавців, переважно - легіонерів. Які зуміли навесні, на наших полях, після завершення зимових зборів показати хороший футбол. А у нас що під руками - всуціль молодь. Ми ж - ледь не наймолодша команда ПЛ!.. Це - найперша причина. Друга полягає в тому… ось вам колись ламали носа?

- Так. Неприємне відчуття.

- А уявіть, що людині зі зламаним носом доводиться виходити на поле - саме так діяв Таргамадзе. Інший наш футболіст - Ордець - дебютував у елітному ешелоні України. Іщенко, як-то кажуть, із корабля на бал повернувся з "Шахтаря" за день до гри із Запоріжжям. Участь Окріашвілі була під питанням. Ємельянов до того місяць хворів. Ярошенка ми втратили на 20 хвилині. Через усе це сталися окремі перестановчі зміни: центральний захисник Полянський змушений був діяти на місці опорного… Цього достатньо для не надто красивої гри? А ще треба згадати, що протистояв нам сильний колектив із середнім віком футболістів, що на чотири роки перевищує наш!

- З огляду на сказане вами, можу припустити, що наступне моє питання - "Чи погоджуєтесь із тезою, що перемога "Іллічівця" несправедлива?" - знімається… То, до слова, сказав ваш попередник Ігор Леонов…

- Так я з вашою тезою лише погодитися можу! Ви зрозумійте: нас­тавник "Металурга" Сергій Зайцев зліпив непогану команду, якби він працював у Запоріжжі увесь сезон, питання їхнього вильоту з ПЛ не стояло би - запевняю вас!

- Давайте перейдемо до нас­тупного опонента. Я записав собі три речі: по-перше, "Металург" непогано виглядав у Харкові; по-друге, підопічні Юрія Максимова можуть вважатися вашими безпосередніми конкурентами за місце в Лізі Європи; по-третє, чи почали підготовку до п’ятничного матчу?

- Почну з останнього… У неділю був вихідний, бо Руслан Фомін святкував день народження, ну й хлопці трохи розслабилися. У понеділок ми відновлювалися, парилися. Власне, вивчення донеччан почалось у вівторок… Що можу сказати? Дуже сильний супротивник, в якого чотири українці й семеро іноземців-збірників. Вони фаворити в нашій грі. Й ми, мушу зазначити, не є їхніми конкурентами: наша ціль - зростати, тому єдиний конкурент у нас - ми самі… Про подібні "завдання" на сезон, які ви згадали, вперше чую. То вигадки журналістів…

- Миколо Петровичу, в цьому поєдинку одна з ключових ролей буде відведено Іщенку: ще три тижні тому ви казали мені, що пишаєтеся з приводу повернення Миколи в Донецьк, а тут, як ви сказали, з корабля на бал приїхав до Маріуполя.

- Обставини так склалися: відновився Олександр Кучер, тож Коля вирішив за краще допоки виступати в "Іллічівці".

- Тобто це його не в оренду дали, а він сам захотів?

- Звичайно, у мене ніколи не грають футболісти, в яких немає бажання! Як колись приїхав назад Полянський, так і тепер Іщенко побачив резон виступів під моєю орудою… Думаю, з "Металургом" обоє матимуть багато роботи.

Оцените
Поделитесь
Прогнозы

Оставить комментарий на форуме Обновить

Букмекер месяца
Рейтинг Букмекеров