Ігор Пластун: "В суботу нашим уболівальникам буде на що подивитися"

Ігор Пластун: "В суботу нашим уболівальникам буде на що подивитися"

138
Ігор Пластун: "В суботу нашим уболівальникам буде на що подивитися"
Фото - Макс Власюк, FootBoom.com

У матчі проти «Таврії» центральний захисник «зелено-білих» Ігор Пластун був одним з кращих на полі. Він надійно цементував оборону команди і долучився до другого м’яча, коли виконав навіс зі своєї половини поля на голову Ксьонза.

– Ігоре, ейфорія від перемоги вже минула?

– Нема у нас жодної ейфорії. У Сімферополі ми виконали те, над чим працювали на зборах. Це просто один з результатів нашої роботи. У Криму була лише перша гра. Все головне ще попереду.

– Як команда почувається?

– Кожна перемога – це позитивний імпульс. Кожна поразка – імпульс негативний. Результати в офіційних матчах впливають на наш мікроклімат. Якщо ми виграли, отже почуваємося добре. Відповідно, і до наступного матчу готуємося з кращим настроєм.

– Ти особисто дуже болісно сприймаєш пропущені голи, десь на рівні воротаря. Чому так?

– Для мене дуже важливо зберегти ворота в недоторканості. Безпосередньо за рамкою слідкує воротар, а обороняється уся команда, але коли вдається зіграти на «0», то мені це приносить подвійне задоволення.

– Наприкінці зборів Ніколай Костов говорив, що в центральних захисників з’явилася додаткова впевненість у власних діях...

– Мабуть, Тренер мав на увазі деякі тактичні моменти нашої роботи. Взагалі, після його приходу в «Карпати», змінилася манера гри оборонців. Думаю, що в нашому чемпіонаті так ніхто не грає. Перейти на таку модель було дуже непросто. Ми почали це роботи наприкінці минулого чемпіонату, а продовжили на зборах в Туреччині. Але все-одно приємно, що Тренер так сказав. Усім нам хочеться прогресувати.

– За підсумками туру ти потрапив в символічну збірну...

– Так, я бачив, це дуже приємно. Але це лише одна гра і зупинятися на цьому не варто. Я хочу постійно досягати нових висот. І в підсумку отримати запрошення до збірної України. Це моя мета.

– Дивився за матчем «Чорноморця» проти «Ворскли»?

– Так. Те, що побачив – сподобалося. Видно, що «Чорноморець» хороша команда, яка грає в цікавий і змістовний футбол. Тож в суботу нашим уболівальникам буде на що подивитися.

Оцените
Поделитесь

Оставить комментарий на форуме Обновить

Рейтинг Букмекеров