Роман Безус: "Хочеться грати в "Динамо" і заявити про себе"

Роман Безус: "Хочеться грати в "Динамо" і заявити про себе"

199
Роман Безус: "Хочеться грати в "Динамо"  і заявити про себе"
Фото - Виктор Перегняк,FootBoom.com
Півзахисник збірної України та київського "Динамо" Роман Безус відповів на запитання уболівальників.
- Які цілі ти особисто ставиш перед собою на найближчі 5 років?
- Не хочу загадувати наперед, але є цілі і мрії, й до них треба йти крок за кроком. Зараз не треба про них розповідати. Але мрії є, й зараз вони пов’язані із національною збірною та з "Динамо" − командами, з якими хочеться вигравати.
- Збірна України зараз в непростій ситуації у відбірному турнірі до чемпіонату світу. За рахунок чого, на твою думку, наша команда може виправити її?
- Потрібно перемагати у найближчих матчах. А вже потім дивитися, як буде складатися ситуація. А за рахунок чого − тренери нам підкажуть. Також дуже важливим є настрій у команді. Можливо, навіть десь треба пожертвувати видовищністю гри, заради результату. Потрібно ретельно готуватися до кожного матчу і налаштовуватись на перемогу.
-Який настрій на цей сезон? Чи буде гра "Динамо" цікавою?
-Настрій бойовий, все налагоджується. Проходимо важкі збори, і розуміємо, для чого це потрібно. Але сезон покаже.
-За рахунок чого, по-твоєму, "Динамо" зможе перервати гегемонію донецького "Шахтаря" у внутрішньому чемпіонаті? Чи під силу це киянам в недалекому майбутньому?
-Дивлячись, що мається на увазі під словом майбутнє. В поточному чемпіонаті відставання від "Шахтаря" значне. Ми докладемо всіх зусиль, щоб виправити ситуацію, але не все залежатиме від нас. Вже в наступному сезоні, якщо все буде добре, буде серйозна боротьба. Досягти цього можна за рахунок самовіддачі, колективу, духу. Якщо буде той командний дух, який був раніше в "Динамо", все буде добре.
-Наскільки відчутна різниця к класі між "Динамо" Київ та "Ворсклою"?
-Різниця дуже велика.
-Тобі подобається в "Динамо" Київ?
-Так.
-Чи хочеш ти провести всю кар’єру в "Динамо"?
-Можливо.
-Наскільки сильно ти мріяв грати за "Динамо"?
-В дитинстві дуже сильно мріяв.
-Крім української Прем’єр ліги, де б ти хотів ще зіграти за свою футбольну кар’єру?
-Я тільки перейшов "Динамо" хочеться тут грати і заявити про себе. Як то кажуть, вписати своє прізвище в історію українського футболу. Наперед не хочеться загадувати.
-Якщо б тобі інший клуб запропонував кращі фінансові умови, ти б погодився на перехід?
- На даний момент в моєму житті гроші відіграють не найважливішу роль. Тому для мене мрія важливіша за матеріальні блага.
-За яку закордонну команду вболіваєш і чому?
-Зараз сильно ні за кого не вболіваю. Люблю дивитися футбол. Першою командою, за яку я вболівав, було київське "Динамо". А вже коли почали транслювати італійський футбол, вболівав за "Рому". І досі залишилась симпатія до цієї команди.
-Якому з європейських чемпіонатів віддаєш перевагу?
-Мені англійський чемпіонат чомусь не дуже подобається. Більше приваблюють італійський та іспанський. Хоча Серія А вже років п’ять не тому рівні, на якому була раніше.
-В одному з інтерв'ю ти казав, що твоїм кумиром є Франческо Тотті – форвард італійської "Роми". Чи хотів би ти в майбутньому, грати в Серії А, в клубі свого кумира?
-В мене немає кумирів, і мабуть їх ніколи не буде. Мені Тотті імпонує, як гравець, його капітанські якості. Він не кумир, просто подобається манера його гри. А чи хотів би зіграти за "Рому"? Мабуть, так.
Оцените
Поделитесь

Оставить комментарий на форуме Обновить

Букмекер месяца
Рейтинг Букмекеров