Главная Украинские Favbet Лига Артем Шабанов: "Зміні амплуа здивувався, але сприйняв із цікавістю"
^

Артем Шабанов: "Зміні амплуа здивувався, але сприйняв із цікавістю"

820
Новобранець луцької «Волині» Артем Шабанов справив хороше враження на тренерів під час першого турецького збору команди. Колишній дублер київського «Арсеналу» швидко сприйняв вимоги нового колективу і разом із командою закладає фундамент для майбутніх звитяг у складі «Волині».
Клубна прес-служба спілкувалася із Артемом під час перерви між першим та другим вильотами команди до Белека.
- У футбол мене привели батьки. Тато грав за київську «Зміну-Оболонь», був опорним півзахисником, - розповідає Артем про перші кроки у футболі. – Запрошувався він і київським «Динамо», але за станом здоров`я згодом припинив виступи у футболі. Я ж почав займатися із 6 років у школі «Динамо». У 15 років перейшов до школи «Арсеналу». Головна причина цього – бажання мати ігрову практику, не хотів на лавці для запасних сидіти.
- Пригадуєш дебютні матчі за основний склад «канонірів»?
- Так, ми виграли у «Севастополя» вдома 3:1, програючи по ходу матчу, а потім програли «Динамо» 0:2. Як потім з’ясувалося, за моєю грою у цих поєдинках спостерігали у «Волині».
- Як відбувся твій перехід до «Волині»?
- Віталій Володимирович законтактував із моїм агентом і мене запросили на перегляд. На той момент «Арсенал» вже припинив існування і гравці вирішували, що робити далі… У листопаді я пройшов перші збори із лучанами у Криму.
- Гравці «Кривбасу» й дотепер шкодують за атмосферою в їхньому клубі, коли настали важкі часи. В «Арсеналі» восени було подібне?
- Так, труднощі буває об’єднують колектив. В «Арсеналі» також відчувалася така згуртованість команди. Крім того, кількох молодих, із дублю, в тому числі й мене почали підтягувати до основного складу. І сьогодні продовжую спілкуватися із колишніми партнерами.
- Когось знав із гравців «Волині», коли їхав до нас?
- Ні, особливо ні з ким не знався. Тому трохи переживав, коли їхав на перегляд. Хотів сподобатися і влитися в колектив.
- Ти пройшов вже два збори із «Волинню». Чи різниться підхід до тренувального процесу порівняно із колишньою командою?
- Якісь базові вправи однакові у всіх команд, особливо те, що стосується фізичних вправ. У новій команді інші суто ігрові вправи. А стосовно навантажень на зимових зборах, то звикаю до них.
- Ти грав в «Арсеналі» під 30-м номером. Вже думав про новий номер у «Волині»?
- Так, я в дублі «канонірів» мав 13-ий номер. За чотири роки звик до нього. У двох матчах за основу мав №30 на спині. У «Волині» попросив знову №13. Не маю стосовно цієї цифри забобонів.
- Минулий сезон у дублі «канонірів» був для тебе визначним: і попередження отримував, і вилучали тебе, але й двічі забивав суперникам. Як це було?
- Всяко було (посміхається)… У тому сезоні мене і партнерів по дублю почали підтягувати в «основу». Я забив двічі і вийшло. Що це було вирішальними голами. Обидва взяття воріт відбулися під час підключень на стандарти. У грі із донецьким «Металургом» я зрівняв рахунок у матчі – 4:4, а із «Шахтарем» забив переможний гол – 1:0.
- Матчі у складі «Арсенала» проти дубля «Волині» пригадуєш?
- Хіба ті, які відбулися нещодавно. У Києві ми програли 1:3, а в Луцьку виграли 1:0.
- Кварцяний поставив тебе у центр півзахисту. Важко було змінити амплуа?
- Опорнику треба більше рухатися, у відборі грати. Коли почув перед матчем із «Актобе» від Віталія Кварцяного, що гратиму у центрі півзахисту трохи здивувався. Сюрприз був… Володимирович сказав, що хоче побачити мене на цій позиції. Але завжди цікаво щось нове спробувати.
- На кого рівняєшся із сучасних «зірок» центру захисту чи півзахисту?
- Подобається гра Серхіо Рамоса. Це мій еталон центрбека.
- Успіхів тобі у «Волині»! І без травм)
. Главные новости футбола в Viber viber background
Читать
. Главные новости футбола в Telegram telegram-background
Читать
Оцените
Поделитесь

Статьи

Все статьи
Оставили комментарии на форуме: loading
Оставить комментарий на форуме
Здравствуйте!
Мы заметили что вы используете блокировщик рекламы. Очень просим отключить его для footboom.com Реклама основной источник дохода для нас. Без нее мы не сможем оплатить работу журналистов.
Добавить в исключения