Главная Украинские Favbet Лига Андрій Ткачук: "Олександр Севидов хотів мене залишити, але керівництво сказало своє вирішальне слово…"
^

Андрій Ткачук: "Олександр Севидов хотів мене залишити, але керівництво сказало своє вирішальне слово…"

593
Андрій Ткачук: "Олександр Севидов хотів мене залишити, але керівництво сказало своє вирішальне слово…"
Фото - Тарас Кузьменко
Поки основа «Карпат» перебуває на зборах у Туреччині, півзахисник львівської команди Андрій Ткачук тренується з молодіжним складом.

Уперше Андрій приїхав до Львова та приєднався до «зелено-білих» іще в далекому 2005-му. За цей час він пробився до основного колективу, виступаючи спочатку за другу команду карпатівців. Була також і оренда до київського «Арсеналу». Останній рік для Ткачука видався насиченим. Улітку повернувся зі столиці та відразу потрапив до «списку 19-ти», хто не погодився на умови функціонерів клубу. Далі, щоправда, вдалося домовитися про виступи за львів’ян і навіть заслужити капітанську пов’язку. Узимку обговорення подальшої співпраці не мало позитивного вирішення, тому знову захисник оминув підготовку команди.

— Андрію, нині «Карпати» поїхали на другі збори до Туреччини. Натомість стосовно вас з’явилась інформація, що з вами не змогли продовжити контракт, відтак тренуєтесь із дублем. Можете пояснити, чому все склалось саме так?

— Унесу ясність, бо усе доволі банально: просто не зійшлись у деяких нюансах трудового договору. Мені пропонували одні умови, я ж розраховую на інші. Відтак, що залишалося робити? Вирішили спільно з клубом, що займатися подальшим обговоренням співпраці немає сенсу.

— Доволі дивною здається ця ситуація, особливо на тлі літніх обставин у львівському ФК. Пригадую, тоді ви також потрапили до списку гравців, які не відбули з головною командою на збори до Словенії. Хоча незабаром усе ж знайшли спільну мову з керівництвом і приєдналися до партнерів. Цього разу не вдалось?

— Додам, що влітку ми не підписували новий контракт і не перепідписували вже чинний. Виходить так, що мені просто дозволили цей сезон зіграти на умовах, що були обумовлені в угоді. Узимку, як розумієте, нічого нового не сталось.

— Тому лише через непродовження контракту зараз ви не в Туреччині?

— Так, лише через це. Відчуваю, що перебуваю у хороших кондиціях, і зміг би ще допомогти колективу. Мене навіть хотів залишити Олександр Севидов, але керівництво сказало своє вирішальне слово…

— Можу припустити, що на вас уже виходили представники різних клубів, тому більш-менш орієнтуєтеся, де зможете виступати наступного сезону. Чи йдеться про перехід улітку?

— Звичайно, мені вже телефонували та пропонували поповнити лави деякі команди з української прем’єр-ліги. Проте розумію, що в мене для цього є ще чотири місяці, відтак не поспішаю з вибором. Треба все добре обміркувати, а вже потім можна переходити до конкретних дій та, можливо, підписувати попередній контракт.

А поки що не розумію «Карпати», навіщо мене тримати? Гаразд, якби ще дозволили дограти до завершення дії договору. А так, платити зарплатню футболісту, на якого вони не розраховують — не збагну цього. Тим паче, зважаючи на те, скільки років я віддав «Карпатам», прожив у Львові. Наостанок, дали бодай вільного агента…

— Вам дали чітко зрозуміти, що взимку вас ніхто не відпустить? Про розірвання контракту чи оренду мова не йде?

— На жаль, цього й близько немає. Можу процитувати слова, що мені були сказані: «У тебе залишається ще чотири місяці за контрактом, однак на тебе ми, в принципі, не розраховуємо. Відповідно, якщо не приймеш наші умови при продовженні контракту, на збори не їдеш». Після цього розмови про те, щоби мене зараз відпустити, не було.

— Повертаючись до теми подальшої кар’єри. Пропозиції були лише з України?

— Та не лише. Були також дзвінки з-за кордону. Але який сенс детальніше про це говорити, якщо ще не вирішив, де саме продовжуватиму свою кар’єру?

— Як думаєте, коли визначитесь із вибором своєї майбутньої команди?

— Зрозумійте, мені не варто миттєво щось вирішувати. Наскільки розумію, в «Карпатах» теж не планують одразу віддати мені документи, а триматимуть до останнього дня. Поки що залишається лише тренуватись із молодіжним складом. Коли я зроблю свій вибір, про це, найвірогідніше, знатимуть усі.

Не переймаєтеся, що можете «здати» в ігровому плані? Матчі рівня дубля та молодіжки далекі від прем’єр-ліги…

— Звісно. Це зовсім інший рівень. Але, знову ж таки, що мені ще залишається робити? Це все ж таки краще, ніж узагалі нічого, тобто бути без ігрової практики. Це ж львівський клуб не дає грати в основній команді, а не я так захотів. Од мене тут нічого не залежить, я просто виконую всі пункти контракту: все, що мені говорять, я роблю.

— У вас витримали нерви в такій ситуації? Не кожен зможе прожити у Львові майже дев’ять років, бути капітаном, а нині витерпіти таке ставлення.

— Знаєте, моя думка щодо цього неоднозначна. Із іншого боку, я був готовий до того, що так складеться ситуація. Уявляв собі, які умови пропонуватиме мені керівництво. Проте, як ви вже сказали, грати у Львові дев’ять років і відчувати до себе таке ставлення, зрозуміло, що це засмучує. Однак не все так погано: скоро зможу познайомитись із новим містом, спізнатися з тутешніми людьми та футболістами. Мені, сподіваюся, це піде на користь.

— Зроблю висновок, що в майбутнє ви дивитесь із оптимізмом?

— Авжеж. Якщо би дивився на все лише з негативної сторони, то, мабуть, закінчував би професійні виступи. Думаю, що попереду — мій найкращий етап у кар’єрі. До того ж, мені лише 26 років — ще грати й грати. Маю надію, що рости мені також є куди.

— Погоджуся, ще років п’ять так точно можете пограти на найвищому рівні.

— Сподіваюся на це. Просто я рано почав грати на цьому рівні, тому всі думають, що мені вже за 30. А насправді до такого рубежу ще далеко, хоча й зіграв достатньо матчів у вищій лізі.

— Обираючи новий колектив, що вважатимете визначальним фактором?

— Передусім, важлива стабільність. Хочу підписати довготерміновий кон­тракт, який повністю виконуватиметься з обох сторін. Змінювати клуб і місто щопівроку — це не для мене. Відтак волію спокійно грати та отримувати від футболу насолоду.

— Стабільність пов’язана із одру­женням?

— Саме так. В грудні одружився з львів’янкою. Але так, як у нас немає свого житла у Львові, то житимемо там, де виступатиму.

. Главные новости футбола в Viber viber background
Читать
. Главные новости футбола в Telegram telegram-background
Читать
Оцените
Поделитесь

Статьи

Все статьи
Оставили комментарии на форуме: loading
Оставить комментарий на форуме
Здравствуйте!
Мы заметили что вы используете блокировщик рекламы. Очень просим отключить его для footboom.com Реклама основной источник дохода для нас. Без нее мы не сможем оплатить работу журналистов.
Добавить в исключения