Контрольний матч. "Кривбас" - "Височина" (Чехія) 1:2

Контрольний матч. "Кривбас" - "Височина" (Чехія) 1:2

155
Контрольний матч. "Кривбас" - "Височина" (Чехія) 1:2

«Кривбас» (1-й тайм): Штанько, Пашаєв, Шершун, Гітченко, Сердюк, Валєєв, Максимов, Єслінек, Прийомов, Антонов, Самодін.

«Кривбас» (2-й тайм): Боровик, Пашаєв (Мірошніченко, 73), Лисицький, Сердюк, Баліч, Дедечко, Федорчук, Матіч, Самодін, Бабатунде, Антонов (Іващенко, 61).

Провівши третій спраинг на другому зборі, «Кривбас» зазнав другоі поразки в зимове міжсезоння.

Через день після матчу зі «Славією», де команда Олега Тарана мала відчутну ігрову та територіальну перевагу, «Кривбас» провів черговий спаринг.

Суперником «Кривбасу» стала чеська команда «Височина», яка цього сезону дебютувала у вищому дивізіону чемпіонату Чехії.

Гра пройшла за рівної боротьби, де ігрова перевага переходила від однієї команди до іншої. Такі «гойдалки» тривали на протязі всього матчу. Й та команда, яка змогла найвправніше реалізувати свої моменти й мала вийти переможцем в цій зустрічі.

Пощастило «Височині». В кінці першого тайму, скориставшись «обрізкою» Єслінека в чеської команди «пройшов» вихід на ворота «Кривбасу», який за чисельної більшості в цьому моменті й був реалізований.

В другому таймі обидві команди додали в активності. Криворіжці мали кілька моментів для взяття воріт, але, врешті-решт, скористались лише одним. Майже зразкова комбінація криворізької команди завершилася виходом Міхеля Бабатунде сам на сам з воротарем, й нігерієць ударом в ближній кут встановив рівновагу в рахунку.

Однак «Кривбас» не зміг зберегти нічийний результат. В час, що арбітр компенсував, після розіграшу кутового кривбасівці пропустили другий м’яч. За той час, що залишився до фінального свистка, кривбасівці хоч і створили кілька моментів, але реалізувати їх не змогли.

Останній спаринг на цьому зборі «Кривбас» має провести 10 лютого, коли суперником нашої команди стане клуб вищої ліги Республіки Молдова – «Академія» (Кишинів).

Наступного дня кривбасівці мають повернутись до України.

Оцените
Поделитесь
Прогнозы

Оставить комментарий на форуме Обновить

Букмекер месяца
Рейтинг Букмекеров