В'ячеслав Грозний: "На Закарпатті немає можливості якісно тренуватися"
^

В'ячеслав Грозний: "На Закарпатті немає можливості якісно тренуватися"

405
В'ячеслав Грозний: "На Закарпатті немає можливості якісно тренуватися"

Наставник ужгородської «Говерли» В'ячеслав Грозний у розмові з кореспондентом телеканалу «Футбол» прокоментував від’їзд команди до Угорщини.

- Можу сказати, що це не наша прихіть, не наше бажання, а реальна необхідність, тому що заключено договір із фірмою, яка зробить для «Говерли» хороші тренувальні поля. І тому на них не буде можливості працювати найближчим часом. Шукаємо вихід із ситуації. Я вже неодноразово зазначав: скооперувавшись усіма можливими засобами під керівництвом очільника області, зібравши бізнесменів, необхідно побудувати комплексну навчально-тренувальну базу, на якій працювали б, крім першої команди, і молодіжний склад, і U-19, і академія… На такій базі можна було б проводити контрольні матчі, різні турніри, рано чи пізно це все одно доведеться робити, але краще раніше.

Не маючи змоги працювати в умовах, які потрібні, керівництво клубу, пораналізувавши всі варіанти, прийняло рішення, за яке команда вдячна. А саме: до матчу з «Дніпром» знаходитимемось у Дебрецені, де 11 тренувальних полів, натуральних, високої якості, і 4 штучні. Підкреслю: не тому ми в Угорщині, що хочемо там зіграти. Не планували жодного спарингу. Але раз вийшло, що ми в Дебрецені, то зіграємо. Ще раз повторюю: нам би із задоволенням працювалося б на Закарпатті, але склалася така ситуація, на території Закарпатської області немає можливості якісно тренуватися. Де-небудь бігати можна, а для команди прем’єр-ліги немає якісних полів. І якщо ми зараз доб’ємо ті поля, які є на «Авангарді», то нам не буде в подальшому де працювати. А через місяць-півтора отримаємо ці поля в досить якісному стані й зможемо до кінця осінньої частини чемпіонату якісно працювати. Хочу ще раз подякувати керівництву клубу за розуміння в зазначеному питанні.

Оцените
Поделитесь

Оставили комментарии на форуме: loading


Оставить комментарий на форуме