Дячук-Ставицький – головний тренер "Карпат"?

Дячук-Ставицький – головний тренер "Карпат"?

154
Дячук-Ставицький – головний тренер "Карпат"?
Фото - fcdnipro.ua

Як стало відомо, хоча й не офіційно, але від добре поінформованих джерел, в тренерському штабі львівського футбольного клубу «Карпати» дійшло до чергової тренерської ротації. Після поразки в Ужгороді наставник «зелено-білих» зі стурбованим виразом на обличчі фактично «підписав» собі ворок, але з надією, що господарі його зрозуміють і …пробачать. Проте керівники залишились при своїй думці і прийняли рішення на користь Юрія Михайловича Дячука-Ставицького, якому допомагатимуть, ще недавно гонимі з клубу тренери Роман Толочко і Володимир Безуб’як.

«Карпати» мають в запасі ще три гри («Дніпро», «Кривбас» і «Металіст»), у яких зможуть набрати рятівні 9 очок, які гарантуватимуть команді «прописку» в новому сезоні серед вітчизняної футбольної еліти. Досягти успіху на футбольному полі стає все важче, однак за збігами обставин, все повинно закінчитись на користь «зелено-білих», яким не варто боятися вироку з Лозанни.

Оцените
Поделитесь
Источник:
Прогнозы
Перейти ко всем прогнозам
Оставили комментарии на форуме: 6
 • ну как можна этого физкультурника назначать тренером!? все футболь во Львове "сдох"

  0+ 0- 0
  +-
  Kozak Andrey
 • Интрига за вторую путевку в пердив возрастает. Кто второй "счастливчик"?

  0+ 0- 0
  +-
  cap966
 • А шо в галспорте считать не умеют? «Карпати» мають в запасі ще три гри («Дніпро», «Кривбас» і «Металіст»), у яких зможуть набрати рятівні 9 очок, які гарантуватимуть команді «прописку» в новому сезоні серед вітчизняної футбольної еліти" (с) - рятивными для них 5 очков станут, которые с таким же успехом гарантируют прописку - нафига им 9?

  0+ 0- 0
  +-
  Steel
 • Проблемы у Карпат как раз из-за Дячук-Ставицького. Вечно подсиживает тренеров и разлагает обстановку в команде.

  0+ 0- 0
  +-
  Некто
 • Ответ на сообщение Некто -

  Проблемы у Карпат как раз из-за Дячук-Ставицького. Вечно подсиживает тренеров и разлагает обстановку в команде.

  100%

  0+ 0- 0
  +-
  bolela
 • Ответ на сообщение Steel -

  А шо в галспорте считать не умеют? «Карпати» мають в запасі ще три гри («Дніпро», «Кривбас» і «Металіст»), у яких зможуть набрати рятівні 9 очок, які гарантуватимуть команді «прописку» в новому сезоні серед вітчизняної футбольної еліти" (с) - рятивными для них 5 очков станут, которые с таким же успехом гарантируют прописку - нафига им 9?

  для 100% уверености т.к. 31 мая будет вердикт с Лозаны, а там может быть -9

  0+ 0- 0
  +-
  Olegyner
 • Оставить комментарий на форуме Обновить

  Рейтинг Букмекеров