Ігор Леонов: "Дуже розчарувала "Таврія", а ще - "Динамо"
^

Ігор Леонов: "Дуже розчарувала "Таврія", а ще - "Динамо"

370
Ігор Леонов: "Дуже розчарувала "Таврія", а ще - "Динамо"
Фото - shakhtar.com

Екс-тренер «Іллічівця» Ігор Леонов підбиває підсумки 19 туру.

— Довелося мені бачити всі матчі 19 туру — шість по телевізору й два в Луганську та Маріуполі, тому можу робити висновки… Узагалі міг би відзначити три тенденції. Перша: всі команди, крім «Дніпра», зуміли чудово підготувати свої газони. По-друге, так само всі 16 колективів ПЛ, можливо, за винятком «Таврії», показали жагу до боротьби та здобуття позитивного результату. По-третє, фінансова криза, в яку потрапили окремі наші клуби взимку («Арсенал», «Таврія», «Волинь», «Говерла»), таки позначилася на ситуації, проте я би не став говорити про зниження рівня нашого чемпіонату — давайте трохи зачекаємо для таких висновків.

Про матчі… Дуже розчарувала «Таврія» (так перед своїми вболівальниками грати не можна), а ще — «Динамо»: «Кривбас» діяв набагато краще, не дозволивши киянам майже нічого. Тому не можна вважати цей результат сенсацією — нічия відповідає розстановці сил і рівню гри суперників. «Металіст» у перші та завершальні 15 хвилин так само неприємно здивував: на мою думку, донецький «Металург» цілком заслуговував нічиєї. Такий же підсумок гри був би логічним у Луганську та Маріуполі: в обох випадках господарі поля перемогли, на мою думку, не заслужено, хоча й заведено казати, що щастить завше сильнішому.

Дивна гра видалася в Дніпропетровську: в перші хвилини «Арсенал», поки сил вистачало, намагався опиратись, але потім все повернулося на круги своя — «Дніп­ро» виграв легко й на класі. Хотілося би підтримати молодого кіпера киян: адже дебютувати у 17 літ, та ще й на такій відповідальній позиції, — багато вартує. Можливо, в наступних іграх йому, а також його команді, пощастить більше…

Одеський матч дивився лише у варіанті другого тайму: що тут скажеш… переміг «Чорноморець» із різницею в один м’яч… А ще для мене очевидно, що «Шахтар» сьогодні є не на голову вищим усіх наших клубів, а на три! Кожним матчем «гірники» це доводять.

Оцените
Поделитесь

Оставили комментарии на форуме: loading


Оставить комментарий на форуме
Лента новостей
15 октября