Семір Штіліч: "Зараз, думаю, команда готова на відсотків 60-70"

Семір Штіліч: "Зараз, думаю, команда готова на відсотків 60-70"

232
Семір Штіліч: "Зараз, думаю, команда готова на відсотків 60-70"
Фото - Тарас Кузьменко

Найкращий гравець «Карпат» в осінній частині сезону за версією уболівальників Семір Штіліч проходить свої дебютні збори в складі «зелено-білих». У кожному з матчів він неодмінно виходив зі стартових хвилин. Так сталося і в матчі проти словацької «Сеніци».

– Дуже добре, що ми перемогли у цьому матчі. Насамперед це чудово для командної атмосфери. Судячи по нашому прогресу, вважаю, що ми на добрій дорозі у плані підготовки до весняної частини чемпіонату.

– На твою думку, на скільки відсотків зараз готові «Карпати»?

– Безперечно, відповідь на це питання знає лише Ніколай Костов. Я можу лише приблизно порахувати. У будь-якому випадку, якщо ми продовжимо працювати в такому ж руслі, то до сотні дійдемо досить швидко. До першої гри залишилося не так багато – місяць, тому ми активно працюємо. Зараз, думаю, команда готова на відсотків 60-70.

– Семіре, коли ти став футболістом «Карпат», то зборів не проходив. По суті, цей підготовчий період є для тебе першим у якості гравця «зелено-білих».

– Справді, це перші збори для мене. Непросто, звичайно, але це нормальна підготовка для гравців. Перші збори були набагато важчі. Але щоб бути добре готовими, треба важко працювати.

– А як щодо суперників? З ким тобі було найважче грати?

– Кожна гра була по-своєму непроста. Ми грали на фоні дворазових тренувань. Мабуть, все ж перший спаринг був найважчий. Треба зрозуміти, що ми не були в оптимальних кондиціях. А зараз уже набагато краще виглядаємо.

– Наостанок скажи, куди зникли твої фінти? Ти практично не використовуєш їх у товариських матчах...

– Зараз не фінти потрібні, а добра робота. Я надіюся, що вже за 10-15 днів буду готовий повністю. Мені не просто, але я стараюся і стаю сильнішим.

Оцените
Поделитесь
Прогнозы

Оставить комментарий на форуме Обновить

Букмекер месяца
Рейтинг Букмекеров