Михайло Кополовець: "В словаків ми виграли цілком закономірно"

Михайло Кополовець: "В словаків ми виграли цілком закономірно"

121
Михайло Кополовець: "В словаків ми виграли цілком закономірно"

У кожному матчі «Карпат» на зборах в Туреччині Михайло Кополовець неодмінно починав матч зі стартових хвилин. Спершу в обороні, потім в атаці. Після закінчення матчу він поділився враженнями про другі турецькі збори.

– У першому матчі – поразка. У другому – нічия. У третьому – перемога. Все логічно?

– Справді, на початку зборів ми були під навантаженнями, а вже під кінець вони стали м’якшими. Думаю, що в словаків ми виграли цілком закономірно. Мабуть, зіграло свою роль і те, що вони не такі сильні як «Партизан», хоч теж нам не було просто. Добре, що ми виграли і з добрим настроєм поїдемо додому і приїдемо на треті збори.

– Можливо і справді, «Сеніца» не гранд світового футболу, але і ж «Карпати» помітно додали, порівняно з першим матчем...

– Погоджуюся. І в ігровому плані, і в фізичному ми словаків перебігали. А Сашко забив два красиві м’ячі, з чим його і вітаю.

– А яке враження по собі залишили молоді гравці?

– От наприклад Коля Жовтюк. Він вже скільки з нами тренується? Чи варто його виокремлювати з-поміж інших гравців? Він доказує, що тренер не даремно його взяв на збори. Так, у нього більше бійцівських якостей, ніж інших футбольних компонентів, але головне те, що він виконує свою роботу.

– Збори підходять до завершення...

– Ми раді, що поїдемо додому на кілька днів у доброму настрої. Я впевнений, що треті збори будуть не гіршими. Може не буде вже таких навантажень.

– Як використаєш кілька днів відпустки?

– Поїду додому, до батьків. Хочеться трохи релаксу. Не буде в мене ні обіду, ні сніданку за розкладом. Спатиму (сміється).

Оцените
Поделитесь

Оставить комментарий на форуме Обновить

Букмекер месяца
Рейтинг Букмекеров