Володимир Безсонов: "Наступного сезону від "Динамо" очікую золотих медалей"
^

Володимир Безсонов: "Наступного сезону від "Динамо" очікую золотих медалей"

315
Володимир Безсонов: "Наступного сезону від "Динамо" очікую золотих медалей"
Фото - dynamo.kiev.ua

Ветеран київського "Динамо", який свого часу віддав команді 14 років життя, розповів кореспонденту "УФ" про нинішню ситуацію в таборі "біло-синіх".

- Для початку пригадаймо минулий сезон. Чи вважаєте, що бронзові медалі - заслужений результат для київського "Динамо"?
- Скільки вже говорили про це (зітхає). Якщо після закінчення сезону займають третє місце, значить воно закономірне. Що є, те є. Із цим важко посперечатися. А говорити про випадковості не варто.

- Володимире Васильовичу, чого, на вашу думку, не вистачило киянам, аби посісти своє вже звичне друге місце чи навіть поборотися за чемпіонство?

- Тут великий список причин: починаючи зміною тренера, закінчуючи неспроможністю нових гравців якісно допомогти команді. Виокремити можна хіба що португальця Мігеля Велозу. А ось Тайє Тайво та Ніко Кранчар узагалі не виправдали сподівань. Також до збірної України "Динамо" завжди делегує значну кількість гравців, що позначається на фізичних кондиціях гравців. Цьому не може бути одна причина, все разом накопичується, що в кінці дає свій результат.

У новому сезоні ситуація повинна бути кращою. Команда не сильно змінилася порівняно з минулим сезоном, тому футболісти будуть зіграніші. Уже не буде ніяких "скидок" та потурань цього розіграшу прем’єр-ліги. Мета на наступний рік, вважаю, однозначна - чемпіонство.

- Напевне, саме для цього й було підписано Джермейна Ленса із ПСВ Дьємерсі Мбокані з "Андерлехта" та Юнеса Бельханда з "Монпельє". Які враження склались від підписання цього тріо?

- Поки не бачив їх у дії, то про що я можу говорити? Уже часто бували такі ситуації, коли класні гравці, перейшовши в інші колективи, не могли знайти свою гру, відверто "здувалися". Проте всі крапки над "і" розставить наступний чемпіонат. Адже селекційна служба та тренерський штаб попрацювали та щось у них побачили, перш ніж запрошувати до "Динамо". Нічого не робиться випадково. Отож питання, чи зможуть новачки швидко та якісно допомогти новій команді, залишається відкритим.

- На цьому динамівці, либонь, не зупинять трансферну діяльність під час літнього ант­ракту. Як гадаєте, які позиції ще потребують підсилення?

- Одверто кажучи, не знаю. Це питання потрібно адресувати тренерам "Динамо". Можливо, їм нікого й не потрібно? А я зараз розповідатиму, що потрібно на ту позицію, на іншу.

- Можу припустити, що людина, котра більше десятиліття захищала біло-синій ромб на грудях і спостерігає за сьогоднішнім клубом, має своє бачення на проблемні місця в "Динамо".

- Звичайно, що є, але зрозумійте, ми - різні. Є бачення Олега Блохіна, а є Володимира Безсонова. Олега Володимировича може влаштовувати лінія захисту, а мене ні. Але хто зараз тренер "Динамо"? Напевно, не я. Не бачу сенсу нав’язувати свою точку зору.

- Недавно з командою попрощався один із довгожителів київського ФК Тарас Михалик. Чи позначиться наступного сезону відсутність досвідченого оборонця?

- Не думаю, що це втрата для "Динамо". У центрі захисту непогано діють Євген Хачериді, який останнім часом додав, та Домагой Віда, котрий одразу витіснив Тараса з основи. Адже Михалик здав із роками, це важко не помітити, тому цього слід було чекати.

- Яскравим прикладом справ у клубі залишається Артем Мілевський, який вже не забороняє собі прийти на тренування в нетверезому стані. Як би вчинили з гравцем, котрий тренується напідпитку?

- Блохін, здається, чітко сказав: "Мілевського в команді не буде". Якщо би таке сталось у мене на тренуванні, такого футболіста просто вигнав би з команди. Тут нічого й думати.

- Наостанок. Що чекаєте від столичного колективу наступного сезону?

- Золотих медалей, однозначно. Нічого, крім першого місця в чемпіонаті та перемоги в Кубку України, не хочу бачити у виконанні динамівців. Інших завдань "Динамо" не може ставити перед собою. Принаймні на це розраховую та сподіваюся.

Оцените
Поделитесь

Оставили комментарии на форуме: loading


Оставить комментарий на форуме