Іван Шіц: "16 червня чекаємо Олександра Севидова на роботі"
^

Іван Шіц: "16 червня чекаємо Олександра Севидова на роботі"

347
Іван Шіц: "16 червня чекаємо Олександра Севидова на роботі"
Фото - karpatnews.in.ua

Генеральний директор "Говерли" спростовує всі чутки щодо головного тренера.

- Іване Тиборовичу, проясніть ситуацію: Олександр Севидов залишив команду чи ні?

- Одразу зауважу, що в Олександра Володимировича є чинний контракт із клубом. Це те, що можемо сказати офіційно. Питання на кшталт - лишається він чи йде - не обговорювалося. Зараз колектив відпочиває. Коли збереться після відпустки, тоді все й обговоримо.

- Наскільки зрозуміло, угода в нього ще на рік…

- Точно так. Тому нам була не зовсім зрозуміла ситуація, коли його нібито сватали до себе "Карпати". Не виключаю, що ЗМІ могли подати перекручену інформацію, але якщо це правда, то тоді позиція Олександра Володимировича не правильна. Наш клуб уважає, що так чинити не коректно.
Зазначу, що пан Севидов офіційно до керівництва клубу не звертався, мовляв, хочу піти з команди. Так, засобам масової інформації він уже заявив, що з "Говерли" йде. Але хіба правильно - говорити в пресі, що залишаєш клуб, а самому керівництву нічого не сповіщати, зрештою, не подати письмову заяву на звільнення? Також зауважу, що "Говерла" свої контрактні зобов’язання перед Севидовим виконує - жодних боргів по зарплаті перед тренером немає.

- Угода - це зрозуміло. Але при цьому є ще й саме бажання керівництва клубу - співпрацювати з тренером або ні…

- Перше, що хочеться зазначити, є контракт. Отож, його умови потрібно виконувати. Тобто приходити в клуб і виконувати свою роботу. А щодо самого бажання, то не думаю, що президент клубу чи вболівальники задоволені результатом. Переконаний, що свою позицію власник клубу (Нестор Шуфрич. - О.К.) виловить. Я ж поки що не маю права це коментувати.

- А що скажете про інформацію, буцімто, колектив уже очолив помічник Севидова Михайло Іваниця?

- Такого не могло бути в принципі, оскільки де-юре в нас головний тренер Олександр Севидов.

- А де-факто?

- 16 червня, коли команда вийде з відпустки, Олександр Володимирович має вийти на роботу.

- До речі, є ще одна дуже важлива подія, яку очікує "Говерла": ймовірність повернутися до "вишки" замість "Кривбасу"…

- О, якщо нам зроблять такий подарунок (усміхається)… Чекаємо 4 червня (розмова відбулася у неділю - О.К.). Саме тоді на загальних зборах вирішуватиметься наша доля. Від того, чи повернуть нас до прем’єр-ліги, й танцюватимемо. Якщо "Кривбас" збережеться, а нам судитиметься грати в першій лізі, зберемося на тиждень пізніше.

- Повертаючись до теми Олександра Севидова. Довелося почути таку його думку: "Я сказав, що йду, а тут раптом виявилося, що "Говерла" може залишитися в прем’єр-лізі. Не хочу, щоби з боку виглядало так, ніби я використав ситуацію на свою користь і залишився на все готове"…

- Якщо Олександр Володимирович і справді таке сказав, то я поважаю його позицію. Вона мені суто по-людськи імпонує. Але, повторюся, пану Олександру треба витримати процедуру дотримання контрактних умов.

- Якщо ж Севидов скаже прямо - не хочу працювати, і край! Що тоді?

- Ми ж не маємо права когось змушувати. Нехай прийде в клуб, офіційно висловить свою позицію, відтак ми розберемося.

Оцените
Поделитесь

Оставили комментарии на форуме: loading


Оставить комментарий на форуме