Спортивний директор ФК "Карпати": "14 клубів не можуть страждати через два клуби"

Спортивний директор ФК "Карпати": "14 клубів не можуть страждати через два клуби"

83
Спортивний директор ФК "Карпати": "14 клубів не можуть страждати через два клуби" - изображение 1Як відомо, посилаючись на звернення від МВС до Федерації футболу України, Дирекція Прем’єр-ліги постановила перенести початок весняної частини чемпіонату України на невизначений термін, що вже викликало вкрай негативну реакцію багатьох клубів еліти. Спортивний директор ФК «Карпати» Станіслав Кочубинський рішення Прем’єр-ліги вважає неправомірним як з точки зору регламентних документів, так і з позиції здорового глузду, а також висловлює серйозне занепокоєння у зв’язку з тим, що чемпіонат України 2013/2014 не відновиться взагалі.


– Насамперед наголошу, що дане рішення було ухвалено одноосібно, без жодних погоджень з клубами, учасниками ОПФКУ «Прем’єр-ліга», що суперечить п. 2 ст. 4 Регламенту Змагань, де йдеться «Змагання проводяться ... згідно з календарем змагань, затвердженим Загальними зборами ПЛ та Виконавчим комітетом ФФУ». Очевидно, що для прийняття рішення про перенесення старту весняної частини чемпіонату, Прем’єр-лізі було необхідно провести Загальні збори своїх учасників. Натомість Дирекція ПЛ прикрилась листом від Федерації футболу України щодо звернення МВС України, продемонструвавши цілковиту несамостійність при прийнятті рішень. Боюсь навіть припустити, який державний орган наступного разу за мовчазної згоди ПЛ втрутиться у футбольні справи, що, до речі, прямо суперечить рекомендаціям ФІФА та УЄФА щодо подібних речей.

– Очевидно, що основною мотивацією рішення про відтермінування чемпіонату є питання безпеки...


– Якщо Прем’єр-ліга так турбується про безпеку глядачів, то це як мінімум наївно, адже жодних дій і жодної відповідальності за порядок на трибунах ця організація ніколи й не несла. Усі заходи з безпеки проведення матчів забезпечуються безпосередньо самими клубами в той чи інший спосіб – із залученням стюардів, міліції, або змішаним чином.

Якщо ж сумніви у забезпеченні порядку на стадіонах має МВС, то давайте пригадаємо, що силами не в останню чергу українських вболівальників, які нещодавно об’єднались і оголосили про припинення будь-якої конфронтації, було повалено злочинний режим, а нині підтримується порядок на вулицях українських міст. Свідченням високої культури самоорганізації може слугувати блискуче проведений з точки зору безпеки міжнародний поєдинок Ліги Європи у Дніпропетровську, де «Дніпро» прийняв «Тотенхем» (Англія). Порядок на стадіоні та підступах до арени забезпечували саме активні вболівальники «Дніпра», без жодної допомоги міліції та силовиків.

– Водночас, ситуація у Криму, який представляють два клуби, продовжує залишатися нестабільною...


– Не хочу видаватися цинічним, але ми, футбольні функціонери, маємо говорити правду один одному. А правда полягає у тому, що 14 клубів не можуть страждати через два клуби. Зрештою, ми і тут не бачимо безвихідної ситуації. «Таврія» та «Севастополь» цілком можуть проводити свої домашні матчі без глядачів або на виїзді чи нейтральних полях, як це свого часу робили «Арсенал», «Говерла» та інші клуби. Будьмо прагматиками: якщо ставити на шальки терезів невідновлення чемпіонату з усіма негативними наслідками та тимчасові труднощі двох кримських клубів, то здоровий глузд підказує обирати з двох бід меншу.

– Зараз лунає чимало думок про те, що відновлення футбольних змагань може стати одним з перших кроків у напрямку консолідації суспільства, своєрідним знаком, який засвідчить про вихід нашої країни з кризи...


– Абсолютно погоджуюсь з цим! Футбол – це гра мільйонів, найпопулярніший та наймасовіший вид спорту в Україні, і за умов соціальної напруги, викликаної некомпетентністю політиків, саме футбольні матчі повинні «перемикати» нашу країну на позитивні емоції, об’єднувати її і приносити радість вболівальникам. Тому наш клуб наполягає на відновленні чемпіонату, починаючи з 15-го березня, і закликає усі клуби об’єднатися та уникнути вимушеного локауту, що загрожує нашому футболу вкрай серйозними негативними наслідками. Ми вже володіємо інформацією про те, що деякі гарячі, але не надто далекі голови з числа керівників українського футболу, вже цілком предметно розглядають питання про те, аби остаточно завершити поточний чемпіонат, розподіливши місця у турнірній таблиці згідно результатів першої частини змагань. Це дуже тривожний сигнал, який просто таки зобов’язує українські клуби консолідуватися і висловити свою категоричну позицію.

Оцените
Поделитесь
Оставили комментарии на форуме: 9
 • Я би подивився, як би ви співали якби у Львові було неспокійно, і вам пропонували домашні матчі грати наприклад в Києві. Совісті немає. Цілком підтримую рішення про перенос.

  p.s. Сам живу в 120 км від Львова.

  0+ 0- 0
  +-
  zhenya82ts
 • Ответ на сообщение zhenya82ts -

  Я би подивився, як би ви співали якби у Львові було неспокійно, і вам пропонували домашні матчі грати наприклад в Києві. Совісті немає. Цілком підтримую рішення про перенос.

  p.s. Сам живу в 120 км від Львова.

  Да все правильно они говорят. Из-за двух клубов 14 остальных должны страдать? Тут ведь не только потеря формы, тут уход футболистов (Черноморец), невозможность участия ведущих игроков в последних туров из-за ЧМ, непопадание в еврокубки (если не закончить чемпионат до середины июня) и т.д.

  Таврию и Севастополь нужно либо снимать с чемпионата, либо проводить их домашние матчи где-нибудь в Запорожье, Одессе или Днепропетровске

  0+ 0- 0
  +-
  sc-tavria
 • Ну зомби...Не смотрите укроТВ!!!У нас ОЧЕНЬ СПОКОЙНО!Не один легионер не покинул команду,все спокойно тренируются.

  0+ 0- 0
  +-
  Буран
 • доволі провокативні і суперечиливі заяви. так, в деяких речах я з ним погоджуюсь, але ж...

  коли переносили старт чемпіонтау, ситуація в країні була доволі критична. вона і зараз залишається напруженою, і тому звернення МВС до ФФУ. яка вже згодом звернулася до ПЛ є цілком логічною. не думаю. що керівники клубів прийняли діаметрально протилежне рішення.

  окрім того, були цілком реальні побоювання провокацій. переносом старту їх уникнули.

  відновлення ЧУ 15 березня є цілком реальною датою. якщо до цього числа ситуація в Криму не стабілізується, запропонувати двом командам грати на нейтральному полі, або перенести їх матчі на пізніший термін.

  але в будь якому разі слід іти назустріч один одному, підтримати в складний час, а не робити такі "вкидання"...

  0+ 0- 0
  +-
  ihor182
 • Я думаю, что никакого криминала бы не было во время встречи этих клубов с другими, все было бы нормально. Просто власть скорее всего перестраховывается, чтобы не было провокаций.

  А вообще, можно было бы спросить у Таврии и Севаса - согласны ли они проводить матчи на нейтральных полях, пока не нормализуется обстановка - и в случае положительного ответа проводить чемпионат.

  0+ 0- 0
  +-
  Piligrim
 • Ответ на сообщение Буран -

  Ну зомби...Не смотрите укроТВ!!!У нас ОЧЕНЬ СПОКОЙНО!Не один легионер не покинул команду,все спокойно тренируются.

  Я всё понимаю, окромя ... арифметики. Как можно из числа 15 сотворить выкладку 14 и 2 ?

  0+ 0- 0
  +-
  Бульдозер
 • В Севастополе и Симферополе всё спокойно!!!Это у вас там БЕСпредельщики (на заподной Украмне).Это у вас надо матчи проводить без зрителей или на нейтральных полях!

  0+ 0- 0
  +-
  ДВС
 • Ответ на сообщение Бульдозер -

  Я всё понимаю, окромя ... арифметики. Как можно из числа 15 сотворить выкладку 14 и 2 ?

  Ну ты внимательный и дотошный...)))

  0+ 0- 0
  +-
  Буран
 • в Севастополе играть нельзя, у них там нашествие кровавых биндеровцев-рептилоидов. они сами об этом кричат на каждом углу, пускай отвечают за базар. там опасно)

  0+ 0- 0
  +-
  Эйся Трёп
 • Оставить комментарий на форуме Обновить

  Рейтинг Букмекеров