Браун Ідейє: "Катастрофа, мабуть, аж занадто гучне слово"
^

Браун Ідейє: "Катастрофа, мабуть, аж занадто гучне слово"

383
Браун Ідейє: "Катастрофа, мабуть, аж занадто гучне слово"

Форвард київського «Динамо» не приховував своїх емоцій одразу після закінчення матчу.

— Брауне, особисто мені здалося з прес-ложі, що сьогодні був не ваш день: моментів майже не мали, втекти від оборонців «Кривбасу» не вдавалося, іноді й м’яч зупинити не могли. Що скажете?

— Не хотів би говорити конкретно про персоналії, а тим паче про самого себе, бо це прерогатива тренерського штабу, їм оцінювати мою гру.

— Просто ми звикли бачити дещо іншого Брауна Ідейє…

— Ну, який уже є. У цілому, звісно, погоджуся: місце для прогресу беззаперечно є.

— Як гадаєте, чи пішла вам на користь відсутність на зборах команди та повноцінна ігрова практика на Кубку Африканських націй?

— Нічого не втратив од того, що не тренувався разом із усіма, бо був забезпечений не менш серйозними навантаженнями, а тому нарікати на незадовільні фізичні кондиції точно не варто.

— Кілька хвилин тому спілкувався з вашим партнером Адміром Мехмеді: швейцарець назвав сьогоднішню нічию в контексті перспектив боротьби за друге місце катастрофою. Ви згодні з Адміром?

— Навіть не знаю… Катастрофа, мабуть, аж занадто гучне слово. Хоча ми насправді дуже засмучені результатом. Дуже прикро, що не змогли подолати «Кривбас».

Зловив себе на думці, що спостерігав абсолютно аналогічний сценарій до першого матчу з «Бордо», хіба що тоді команди обмінялися голами в першому таймі. Ви дежавю не відчували?

— Так, усе дуже схоже… Ми мали безліч моментів, але знову підвела реалізація, тоді коли у суперника один удар — один гол.

Останні десять хвилин ви відіграли в парі з Марко Рубеном. Щоправда, необхідного пожвавлення в перебіг подій це, за великим рахунком, не внесло. Загалом, наскільки легше вам стало боротися з появою напарника?

— Найголовніше — підтримка з глибини поля. Особисто мені комфортно й наодинці попереду, й у дуеті з іще одним форвардом. Принципової різниці не бачу.

Брауне, пролийте, зок­рема, світло на ситуацію з вашим приїздом із Африки. Деякі тріумфатори чемпіонату повернулися до табору своїх клубів, будемо відверті, значно раніше, ніж ви…

— Це був великий час для всієї Нігерії, було чимало урочистостей, і, мабуть, цілком природно, що я захотів узяти в них участь. Повірте, таке буває раз у житті. У своє виправдання можу сказати, що до Києва прибув ще до першого цьогорічного офіційного матчу.

— Президент та тренер «Динамо» заявляли пресі, що вони безуспішно намагалися вас розшукати, а ви, в свою чергу, на зв’язок виходити не поспішали.

— Усе було узгоджено заздалегідь. Можливо, деякі мої партнери у збірній вирушили відразу до розташувань клубів, але мені хотілося поспілкуватися з нашими вболівальниками в Нігерії, взяти участь у різноманітних церемоніях, зокрема нас ушановував особисто президент нашої держави. Проігнорувати його запрошення я не міг...

Оцените
Поделитесь
gorilla

Оставили комментарии на форуме: loading


Оставить комментарий на форуме