Главная Украинские Favbet Лига Кополовець vs "Говерла": хто винен і що робити?
^

Кополовець vs "Говерла": хто винен і що робити?

448
Кополовець vs "Говерла": хто винен і що робити?
Фото - FootBoom.com

Зважаючи на нездорову ситуацію в інформаційному просторі навколо майбутнього продовження кар’єри футболіста «Карпат» Михайла Кополовця, а також характер заяв самого гравця та представників ФК «Говерла» у ЗМІ, львівський клуб вважає за необхідне більш детально повідомити про домовленості та деталі орендної угоди футболіста.

Як відомо, 3-го липня 2013 року між ФК «Карпати», ФК «Говерла» та Михайлом Кополовцем було укладено Трансферний контракт на оренду, відповідно до умов якого сторонами було встановлено період оренди, а саме – по 30 червня 2014 року.

Таким чином, саме на цей період – по 30 червня 2014 року, ФК «Карпати» зобов’язався призупинити дію особистого контракту, а ФК «Говерла» та футболіст зобов’язались укласти двосторонній трудовий контракт. Це – прямі зобов’язання сторін, встановлені Трансферним контрактом.

Натомість 10 січня 2014 року Михайло Кополовець та ФК «Говерла» підписали Угоду про дострокове розірвання укладеного між ними контракту, тобто фактично спробували поставити ФК «Карпати» перед фактом – ми зі свого боку, мовляв, контракт розірвали, тож тепер ви повинні виконувати зобов’язання перед футболістом.

«Цілком очевидно, що така Угода, укладена без попереднього внесення змін до Трансферного контракту (що є неможливим без участі нашого клубу) є незаконною, оскільки порушує зобов’язання ФК «Говерла» і футболіста, які чітко встановлені Трансферним контрактом, – коментує ситуацію керівник юридичного департаменту ФК «Карпати» Тарас Панкевич. – Більше того, така поведінка може становити предмет дисциплінарного провадження у відповідних органах ФФУ із застосуванням до порушників санкцій згідно з регламентними документами.

Очевидно також і те, що ФК «Карпати», навіть маючи бажання, не може без внесення відповідних змін до Трансферного контракту поновити дію особистого контракту з Михайлом Кополовцем, оскільки це також буде порушенням умов Трансферного контракту, припускатися якого у ФК «Карпати» немає ані прав, ані бажання.

Єдиним законним розвитком подій в цій ситуації мало би бути спочатку внесення змін до Трансферного контракту в частині зміни (скорочення) періоду оренди і лише після цього – припинення трудових відносин між футболістом і ФК «Говерла» і відновлення таких з ФК «Карпати».

Зі свого боку ми рекомендували Михайлові Кополовцю для конструктивного врегулювання цього питання звернутися до ФК «Говерла» з вимогами: по-перше, відновити дію трудового контракту між ним і названим клубом (адже насамперед необхідно анулювати незаконне припинення трудового контракту), і, по-друге, надати можливості та забезпечити умови для проведення тренувань і здійснення усієї іншої діяльності в якості футболіста-професіонала на підставі трудового контракту, укладеного ним з ФК «Говерла» в рамках умов Трансферного контракту.

Окрім цього, слід зазначити, що ФК «Говерла» донині так і не розрахувався з ФК «Карпати» за отримані в оренду права на футболіста, хоча за умовами того ж Трансферного контракту це мало бути зроблено ще в липні 2013 року.

Ми були змушені звернутись з цим питанням до Палати з вирішення спорів Федерації футболу України, котра буквально сьогодні ухвалила рішення по суті у цій справі, задовольнивши заяву ФК «Карпати». Таким чином питання продовження кар’єри Михайла Кополовця як мінімум на найближчі півроку – виключно справа самого футболіста та «Говерли», як клубу, котрому належать права на оренду гравця.

Ми з розумінням ставимося до проблем взаємостосунків Михайла Кополовця та представників «Говерли», однак через неможливість впливати на цю ситуацію можемо лише побажати сторонам якомога швидше дійти компромісу, а закарпатському клубу – хоч і з запізненням, та все ж погасити заборгованість перед ФК «Карпати».

. Главные новости футбола в Viber viber background
Читать
. Главные новости футбола в Telegram telegram-background
Читать
Оцените
Поделитесь

Статьи

Все статьи

Оставили комментарии на форуме: loading


Оставить комментарий на форуме
Здравствуйте!
Мы заметили что вы используете блокировщик рекламы. Очень просим отключить его для footboom.com Реклама основной источник дохода для нас. Без нее мы не сможем оплатить работу журналистов.
Добавить в исключения