Главная Украинские Favbet Лига Янніс Христопулос: "Я дуже мало знав про український футбол"
^

Янніс Христопулос: "Я дуже мало знав про український футбол"

1054
Янніс Христопулос: "Я дуже мало знав про український футбол"
Фото - sctavriya.com

Грецький наставник сімферопольської «Таврії» Янніс Христопулос поділився враженнями про український чемпіонат та про ситуацію, яка зараз є в сімферопольському клубі.

- Янніс, що Ви знали про Україну і наш чемпіонат, коли сюди переїжджали?

- Чесно кажучи, коли я переїжджав до України, я дуже мало знав про український футбол і про Україну взагалі. Знав тільки, що кримський півострів в дуже тісних відносинах з грецьким народом, особливо такі міста, як Сімферополь і Севастополь. Щодо футболу, то, звичайно, коли я працював в Греції, я чув про усі українську команди, які грають у Єврокубках, а також про національну збірну України - зараз вона грає на високому рівні.

- Коли переїжджали до України, чи знали про проблеми, які є в «Таврії», що команді заборонено купляти гравців?

- Звичайно, коли мені запропонували очолити сімферопольський клуб, я знав, що мене там чекає. Мені сказали, що заборона трансферів буде до січня 2013 року. Нажаль, коли я їхав до Сімферополя, я дуже мало передивився ігор сімферопольської команди, але вже тоді розумів, які проблеми нас чекатимуть у чемпіонаті. Я добре знав, з чим команді прийдеться зіштовхнутись перед початком чемпіонату, але найбільшою проблемою є те, що я не розумів справжнього обсягу цих проблем, дуже велика проблема є і в тому, що в міжсезонні команду покинуло багато кваліфікованих гравців. Однією з найбільших проблем є те, що в основному складі є тринадцять гравців з дублюючого складу, в яких немає досвіду гри на такому високому рівні. Також в сімферопольському клубі є багато гравців, які виступали за команду і минулого сезону, але їхній досвід виступів є незначний або його взагалі немає. Звісно, в команді окрім молодих хлопців є і досвідчені гравці, але вони зараз ще не набрали оптимальної форми або ще повністю не відновились після травм. Зараз така ситуація, в якій і гравці, і сама команда знаходяться не на належному рівні. Все це разом робить мою роботу в цій команді набагато важчою.

- Команда зараз знаходиться не в найкращому становищі, трансфери заборонені, але ви продаєте свого лідера Антона Шиндера, це було бажанням керівництва чи самого гравця?

- Це не моя тема для розмови, з такими питаннями звертайтесь до керівництва команди, вони детальніше Вам розкажуть про трансфер Шиндера до донецького «Шахтаря». Звичайно, що в команді зараз і так багато проблем і перехід Шиндера ускладнює нам завдання, але що поробиш - це футбол. Життя на цьому не закінчується. Нам потрібно рухатись вперед, боротись у кожному матчі, мені залишається побажати Антону тільки успіхів у новій команді, щоб в нього все там склалось.

Янніс Христопулос: "Я дуже мало знав про український футбол" - изображение 1

- Чому в стартовому складі сімферопольців немає Калиниченка та Погорілого?

- Я не хочу говорити персонально про якогось гравця, не знаю, чому задають такі питання, які стосуються окремих гравців. Всі гравці, яких я використовую для ротації під час наших ігор, це ті гравці, які викладаються на сто відсотків на футбольному полі і вони допоможуть мені і нашій команді здобувати очки.

- Коли Ви очолили сімферопольський клуб, в одному з інтерв’ю сказали, цитую: «Я Знав, що тут є проблеми, але не думав, що так буде важко», зараз щось змінилось?

- Знаєте, життя мені не дає ніяких подарунків долі, у мене завжди трапляються важкі ситуації та проблеми у моїй футбольні кар’єрі. Звичайно, коли я прийшов в команду, я сам собі сказав, які б проблеми тут не були, я буду працювати в Сімферополі до кінця, не дивлячись на те, які жорсткі умови будуть в «Таврії». Так і зараз є, я і мої колеги робимо все можливе для того, щоб ситуація в команді покращилась, ми працюємо разом з моїми колегами не покладаючи рук. Звичайно, що в таких умовах мені дуже важко, я втомлююсь від цього, ці постійні поразки команди, Ви ж самі прекрасно розумієте, що це впливає на психологію футболістів моєї команди, але в таких умовах, насправді, важливо мати силу волі і велике терпіння. Слабкий здається, а сильний буде приймати удар.

- Команда зараз не найкращому психологічному стані, які слова Ви кажете своїм хлопцями після важких ігор?

- Після наших стартових матчів, які були всі невдалі, психологічно моїм хлопцям дуже важко, але стараюсь, щоб після кожної поразки ми робили висновки і йшли вперед, ми стараємось забувати про наші невдачі, намагаємося не згадувати про минуле, але дивитись тільки у майбутнє. Ми разом з моїм тренерським штабом зараз працюємо заради однієї мети - покращити гру сімферопольської команди.

Янніс Христопулос: "Я дуже мало знав про український футбол" - изображение 2

- В Греції ви тренували молодих гравців, зараз у старті «Таврії» є чимало молодих футболістів, як оціните їхній рівень майстерності?

- В Греції я багато працював з молодими хлопцями, але там була зовсім інша ситуація ніж у Сімферополі. Коли я в Греції працював з молодими футболістами, вони грали на своєму рівні - юніорському. А зараз, коли я працюю тут у Сімферополі з молодими і вони грають за основний склад, то зовсім інше. Звісно в цих хлопців є багато недоліків, є над чим працювати. Але тільки на тренуваннях та в матчах за основну команду вони зможуть набиратись досвіду і тоді браку в їхніх діях на полі буде набагато менше. Зараз я можу сказати, що ці молоді хлопці не готові виступати на такому рівні, як Прем’єр-ліга.

- Чи ставили Ви б молодих гравців в основний склад, якщо б у команди не було проблем з трансферами?

- Мені дуже подобається працювати з молодими хлопцями, я їм довіряю повністю. Так, зараз у нас такі обставини в команді, що я змушений ставати до основного складу молодих гравців і це добре. Хочу сказати наступне, що в цих молодих гравців є одна неодмінна риса, в них є дуже велике бажання грати у футбол. Зрозумійте, ці хлопці, які зараз грають у основному складі нашої команди, є талановиті але їм бракує досвіду ігор, грати на такому високому рівні. Хоча в кожного з них, я вірю, і, можливо, в недалекому майбутньому хтось з них стане справжнім лідером команди.

- Багато вболівальників вважають переїзд Янніса Христопулоса до України авантюрою, чому Ви обрали саме сімферопольську «Таврію»?

- Я хотів попрацювати в Україні, ваш чемпіонат на високому рівні про це свідчить і рейтинг УЄФА, я знав про всі проблеми, які є тут, але цей фактор мене не насторожив, я завжди хотів попрацювати закордоном, це новий досвід. Чесно кажучи, я не довго думав над пропозицією і швидко прийняв рішення. Я прийшов сюди, щоб за цих важких обставини, які є у Сімферополі, я зумів вивести команду з такої важкої ситуації.

- Пане Янніс, Ваша угода з клубом підписна на рік, клуб зараз у важкій турнірній ситуації, чи вистачить в Вас сил та терпіння допрацювати у Сімферополі до кінця контракту?

- Я підписав з командою контракт на один рік, це для мене новий досвід, новий чемпіонат, тут є багато проблем, над якими я працюю разом з своїми колегами. Я не буду приховувати, мені важко, але що поробиш, мені приємно, що мене зараз всі не осуджують, а підтримують. Можу Вас запевнити і всіх вболівальників, я буду знаходитись в команді до тих пір, допоки я приноситиму користь клубу і, звичайно, що до закінчення моєї угоди з клубом.

Янніс Христопулос: "Я дуже мало знав про український футбол" - изображение 3

- Чи звикли Ви вже до України?

- Не зовсім, я всього лиш два місяці тут, але мені тут дуже цікаво працювати, це перший мій досвід роботи закордоном. Тільки зараз я почав розуміти менталітет українського народу, щодо футбольного аспекту, то мені треба адаптуватися до цих умов аби не робити ніяких помилок в майбутньому. Хочеться більше розуміти мислення не тільки українських футболістів але і людей, які тут проживають.

- Який рецепт успіху грецького тренера у Сімферополі?

- Якщо гравці команди будуть старатись, побачите, команда доб’ється успіху! Тільки спільна праця тренера і команди дасть свої плоди.

- В Греції Ви займались журналістикою?

- Ну не зовсім, в Греції я два роки писав у спортивну газету, робив аналіз ігор чемпіонату, я скоріше себе назву футбольним аналітиком, а не журналістом.

- Якщо б «Таврія» вилетіла у першу лігу Ви б залишились?

- Перша ліга, це ще далеко від нас, але я вірю в одне, що ми залишимось в вищій лізі.

Читайте нас в мессенджерах

Оцените
Поделитесь
Источник: sport.ua
Оставили комментарии на форуме: loading
Оставить комментарий на форуме
Здравствуйте!
Мы заметили что вы используете блокировщик рекламы. Очень просим отключить его для footboom.com Реклама основной источник дохода для нас. Без нее мы не сможем оплатить работу журналистов.
Добавить в исключения